Whatsapp
Tıkla Ara
☰ Menü
× ANASAYFA HAKKIMIZDA SEO PAKETLERİ SEO İLETİŞİM

Çalışma başlangıcında 5 Bin içerik hediye !


GOOGLE ADWORDS'TE NORMALE ORANLA 4 TE 1 FİYATINA AYNI TIK ORANI

 

GOOGLE ADWORDS'TE NORMALE ORANLA 4 TE 1 FİYATINA AYNI TIK ORANI

 

 

Profesyonel ve Kaliteli Hizmet nedir ? Ve neleri gerektirir ?..

Öncelikle Google Adwords, tüm dünyanın pazarlama ve satış odaklı olarak çok yüksek miktarlarda reklam bedeli ödediği fakat, bilinçsizce yapılırsa çok büyük maddi zarar getiren bilinçli olarak yapıldığındaysa büyük kazanç kapılarını sizlere açan muhteşem bir reklam Sistemidir.

 

Arama motorlarında başı çeken google, aramaların Bilhassa Ülkemizde en çok yapıldığı arama motoru olarak piyasada lider konumdadır. Bu nedenle Google üzerinden yapılacak reklamların önemi çok büyüktür.

 

Bizler, Profesyonelliğimizi iş bilirliğimiz ile birleştirdik ve Google'da en kaliteli hizmeti alabilmeniz için siz değerli müşterilerimize muhteşem bir teklif verdik.

 

Yanlış duymuyorsunuz, Aynı gösterim oranı ve Aynı tıklama oranına normal Adwords Maliyetinin 4'te 1'i fiyatına Adwords reklamlarınızı yapmayı size teklif ediyoruz. Bu muhteşem teklif, sizlere matematiksel olarak Google'a vereceğiniz rakamı 4'te 1'e düşüreceği için reklam harcamalarınızı azaltacak, dilerseniz aynı harcamaya tam 4 katı reklam yapmış olacaksınız. Bilinirliğinizin ne kadar artacağını hayal edebiliyor musunuz ?

 

Sizleri, Google Adwords sistemimize dahil olmaya bekliyoruz.

 

Detaylı diğer çalışmalarımıza ;

http://www.goseoo.com/seo-paketleri linkimizden veya tek tek seçim yapmak isterseniz http://www.goseoo.com/seo-ozellikle-secin linkimizden inceleme yapabilirsiniz.

 

GOSEOO