Whatsapp
Tıkla Ara
☰ Menü
× ANASAYFA HAKKIMIZDA SEO PAKETLERİ SEO İLETİŞİM

Çalışma başlangıcında 5 Bin içerik hediye !


KURUMSAL SEO DANIŞMANLIĞI

KURUMSAL SEO

http://goo.gl/sPvxCq

 

 

Kurumsal Seo Danışmanlığı Nedir

Kurumsal SEO Danışmanlığı; Kurumsal hiyerarşi ile çalışan firmalara, kendi çalışma şekilleri ve hiyerarşisine uygun çalışma güdüsü ile hareket eden bir SEO firmasının, Arama Motorları Optimizasyonukonusunda destek vermesidir.

Kurumsal Seo Danışmanlığı Nasıl yapılır

Kurumsal SEO Danışmanlığı; günlük, haftalık ve/veya aylık SEO Raporlamaları ile birlikte sunularak, SEO firmasının da kurumsal bir hiyerarşi içeriisnde çalışması ile yapılır. Tüm yazışmalar ve idare klasik bir yönetim tarzı ile meydana gelmektedir.

İnternet Dünyasının en hızlı büyüme sağlayan sektörlerinden bir tanesi. Bu sektörün büyümesi İnternetin büyümesiyle de aynı oranda gerçekleşmektedir. İnternetteki ticaret hacmi arttıkça, yatırımcı ve girişimciler daha çok İnternet pazarında yer almaya çabalıyor ve ürünlerini, Google üzerinde daha fazla görüntülemek için Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti alıyorlar.

 

Kurumsal SEO Danışmanı

 

Bir İnternet sitesinin tüm SEO Gelişim Süreci boyunca yakından takip edilerek, üst sıralara getirilmesi sürecinin yönetilmesine Kurumsal SEO Danışmanlığı denilmektedir. Kurumsal SEO Danışmanlığı süreci boyunca, rakipler ve sektör sürekli analiz edilir, kıyaslamalar yapılır. Sitenin eksik yönleri tespit edilerek, bunların kapanması için çeşitli girişimlerde bulunulur.

Kurumsal SEO Danışmanlığı, bir firma bünyesinde Kurumsal SEO Danışmanı çalıştırılarak gerçekleştirilebileceği gibi, SEO Firmaları ile çeşitli anlaşmalar yapılarak da gerçekleştirilebilmektedir. Firmalarla yapılan anlaşmalar, birkaç farklı şekilde olabilmektedir. Bunlardan birisi aylık bazda düzenli Kurumsal SEO Danışmanlığı, diğeri ise hedef bazlı Kurumsal SEO Uygulamaları dır.

 

Aylık Kurumsal SEO Danışmanlığı

 

Sektör, rakipler ve sitenin tüm durumları değerlendirildikten sonra ortaya çıkarılan düzenli bir periyoda uygun çalışma gerçekleştirilir. Her ay sonu yapılacak raporlamalarla, aylık sağlanan verim değerlendirilir. Her ay sonu gelişmeler göz önünde bulundurularak bir sonraki ay için yeni plan ve taktikler uygulanabilmektedir.

 

HEDEF BAZLI

Kurumsal SEO Uygulamaları

 

Bu Kurumsal SEO Uygulamaları şeklinde, site sahibinden alınacak somut hedeflere ulaşma için gerekli tüm çalışmalar ve sürecin yönetimi gerçekleştirilir. Bu danışmanlık türünde en dikkat edilen kriterler şu şekildedir; sitenin şu anki konumu, istenilen hedef ve rekabet düzeyi.

Hedef bazlı Kurumsal SEO Danışmanlığı nda daha çok genel bir optimizasyon yerine, bir veya birkaç anahtar kelimede hedefe ulaştırma çalışması gerçekleştirilmektedir. Çalışmanın zorluğu ve garanti şartları sebebiyle iş verenler tarafından daha çok tercih edilir ancak bu çalışma türünü gerçekleştirebilecek SEO Uzmanı ve SEO Firması sayısı da kısıtlı olmaktadır. Kurumsal SEO Uygulamaları ndaki başarı kriterlerinin somut olması, SEO Danışmanlarının üzerindeki sorumluluğu arttırmaktadır.

Çalışma yapmayı planladığınız SEO Danışmanları nın, referansları, kendi firma veya şahıs sitelerinin konumları, garanti ve sözleşme şartları incelenerek doğru karar verilmelidir.

 

Bizler GOSEOO firması olarak kurumsal seo danışmanlığı konusunda sizin pazar alanınızda lider yapmak için bulunuyoruz. Kurumsal Seo Danışmanlığı hizmetimizde büyük işletme küçük işletme olarak ayrım yapmadan hangi alanda olursanız olun hedefimiz her zaman zirvedir sizede bu yakışır. GOSEOO Kurumsal Seo Danışmanlığı olarak işimizin doğasına göre hareket ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyip sizi mutlu görmek istiyoruz.

Kurumsal seo da ilk analiz çok önemlidir. Aslında birçok insanın yaptığı hatalardandır sadece ana kelime ile 1.sayfaya 1.sıraya çıkmak internette eğer başarılı olmak istiyorsanız bardağın hep dolu tarafından bakmamak gerekmektedir sebebi ise her kesimin ulaşabileceği şekilde çıkmanızdır örnek olarak vermek gerekirse kimse kiralık daire diye aratmaz bahçeşehirde kiralık daire , daireler yan kelimede nekadar üst sıralara çıkarsanız hedef kitleye okadar çok ulaşırsınız. Aslında kurumsal seo hizmeti verdiğimizde yapmak istediğimiz tam olarak bu ana kelimede başarılı olursunuz ama hiç müşteriniz olmaz sebebi her kesime hitap etmemenizden kaynaklanmasındandır. Kurumsal Seo Danışmanlığı hizmeti aldığınızda X bir firmadan GOSEOO olarak tavsiyemiz kesinlikle ve kesinlikle ana kelime bazlı çalışmalar almamanızdır sebebi ise çok basit bir kaç backlink ile sıralama yükseltip yukarılara çıkartıp hadi görüşürüz diyip çekip gitmeleridir. Biraz öncede bahsettiğimiz gibi GOSEOO kurumsal seo danışmanlığı olarak sitenize ziyaretçi akışları sağlıyoruz ve bunları yaparken backlink yada zararlı programlar kullanmıyoruz biz size naturel bir çalışma yapıyoruz ve yan kelimelerde olmak üzere her kelimede zirveye taşıyoruz sizi.. Kurumsal seo danışmanlığı hizmetimizden yararlandığınızda sitenizi sürekli olarak gözetim altında tutuyor ve sitenize tüm giriş çıkışları analiz ediyor size rapor ediyoruz.

 

Kurumsal SEO Raporlaması

 

GOSEOO ile aylık olarak kurumsal seo Raporlaması ile sizlere yaptığımız çalışmalar doğrultusunda genel bir rapor sunulmaktadır. Grafik bazlı seo çalışmaları yaparak görsel aramalarda üst sıralara çıkmanızı sağlıyor ve bunu raporluyoruz.

 

GOSEOO olarak bizlerin yaptığı istihbarat çalışmaların sebebi şundandır ki;

Sizi iyi değil en iyisi yapmak için çalışıyoruz rakiplerinizin konumu paylaşımlarını attığı adımı kısacası sitelerine giren ip’adreslerine kadar herşeyi detaylandırıyoruz analiz edip raporluyoruz rakiplerinizin stratejilerini, risklerini, verilerini sizlere sunuyoruz.

 

 

Kurumsal SEO Hizmetleri

 

1. 

Site SEO Analizi

 

 

GOSEOO kurumsal seo danışmanlığı olarak web sayfanızın herşeyiyle tam analiz ediyoruz. Web sayfanıza gelen linkler web sitenizin yapısına , bağlantılar, tag kullanımları mark-up sayfa hata raporları google analizi gibi google’ye benzer bir şekilde web sitenizin analizini etmek için bu teknolojiyi kullanıyoruz ve kurumsal seo danışmanlığı hizmetimizle sitenizin diğer arama motorlarında daha verimli bir tarama olması için mücadele ediyoruz.

 

2. 

Site Sıralamaları SEO Raporu

 

GOSEOO olarak bizler hedef kelimenin sıralamasını düzenli olarak raporlama sağlarız aynı şekilde birden fazla google / bing / yandex merkezlerinde sistematik algoritmalar ile sitenizin durumunu analiz ediyoruz.

 

Kurumsal SEO danışmanı arıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Eğer bir şirkette pazarlama yöneticisi iseniz ya da firmanın sahibiyseniz ve arama motoru sıralamalarda rakiplerinizden daha gerilerde yer alıyorsanız, kurumsal SEO danışmanı arıyorsanız biz size yardımcı olabiliriz. Sitenize iç ve dış arama motoru optimizasyonu çalışması yaptırarak rakiplerinizi kısa sürede geçmeniz için kurumsal SEO danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz, hem de Google’da ilk sayfaya yükselme garantisi ile... 

 

Kurumsal seo danışmanlığı, seo danışmanlığı, kurumsal seo, kurumsal seo istanbul, istanbul kurumsal seo, istanbul kurumsal seo danışmanlığı, izmir kurumsal seo danışmanlığı, kurumsal seo danışmanlığı izmir, bursa kurumsal seo danışmanlığıkurumsal seo danışmanlığı bursakurumsal seo danışmanlığı ankara, ankara kurumsal seo danışmanlığı