Whatsapp
Tıkla Ara
☰ Menü
× ANASAYFA HAKKIMIZDA SEO PAKETLERİ SEO İLETİŞİM

Çalışma başlangıcında 5 Bin içerik hediye !


HİZMET VE ÖDEME BİLGİLERİ

 

Hizmet ve Ödeme Bilgileri

 

Siparişlerin uygulama süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 18:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 18:00a kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama hizmete başlama süresi hizmet gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak hizmetler ortalama 0-3 iş gününde çalışmaya başlamanmış olup nadiren SEO sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Hizmet süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin işleme alınabilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra uygulanmaya başlamaktadır.

Pazar ve resmi tatil günlerinde ödeme ve teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde uygulanmaya başlamaktadır.

Müşteri tarafından teslim alınmayan paketlerde ise; Sipariş Ücretinden Gidiş-Geliş Kargo ücreti düşülerek kalan ücretin iadesi yapılır.

 

Değerli Müşterilerimiz,

Şirketimize Ait Tüm Ulaşım Bilgileri Aşağıdadır...

Sitemiz Üzerinden Havale, EFT, Posta Çeki, Kredi Kartı, Kapıda Nakit Ödeme, Kapıda Kredi Kartıyla Ödeme Gibi Seçeneklerimiz Mevcuttur...

» Taksit İmkanı Var mı?

 

Sitemiz üzerinden Tüm Kartlara 10 Aya varan taksitler yapabilirsiniz…

» İletişim Adresi:

 

ES-SA İnternet Hizmetleri Danışmanlık Tekstil Aracılık LTD.ŞTİ Merkez Mahallesi Şamlı Sokak Ergül Çakıcı İş Merkezi No: 50-52 AVCILAR-İSTANBUL

 

» Tel-Sipariş-Destek:

 

Mobil Telefon : 0 543 661 77 10

Mail Destek Hattı: info@goseoo.com