Whatsapp
Tıkla Ara
☰ Menü
× ANASAYFA HAKKIMIZDA SEO PAKETLERİ SEO İLETİŞİM

Çalışma başlangıcında 5 Bin içerik hediye !


SEO FİRMASI

 

SEO Şirketi

http://goo.gl/wE24rE

 

Seo Şirketi , İstanbul’da bulunan kurumsal firmalara özel olarak hazırladığımız bu içerikte web sayfalarınızdan arama motorlarında özellikle de Google’da rakiplerinize istinaden aksiyon almanız için gerekli ön bilgileri paylaşmak istiyoruz…

Değerli ziyaretçimiz, herkes Google’da yükselmek; ilk sayfaya gelmek ister. Ancak çoğunlukla sadece istek olarak kalmaktadır. İsteğinizi harekete geçirip artık web sayfanızdan aksiyon almanın zamanı gelmedi mi?

Bu noktada biz size destek olmak istiyoruz! İstanbul SEO şirketi kapsamında web sayfalarınızı arama motorlarının günümüz kurallarına göre optimize etmek istiyoruz.

 

Neler Yapacağız?

 

Site içi optimizasyon: SEO sitede başlar. Web sayfanızı optimize edip; arama motorlarına istediğini vereceğiz.

 

Site dışı optimizasyon: Yüksek kaliteli backlink edinmenizi sağlayacağız. Backlink olmadan web sayfanız bir hiçtir. İlk sıralarda olmak için profesyonel bir link ağına sahip olmanız gereklidir. Biz bu konuda da sizi destekleyeceğiz. Ayrıca daha önceden sahip olduğunuz linklerin size zarar verme potansiyeli varsa bu bağlantıları temizliyoruz.

 

İçerik Pazarlama: İstanbul SEO Şirketi Goseoo sizi içerik anlamında da destekliyor. İlgili, özgün ve geri dönüşümü yüksek olacak içerikler ile web sayfanızı değerli kılıyoruz.

 

Sosyal Medya Desteği: Google artık son güncellemelerden sonra sosyal medya sinyallerine çok önem veriyor. Biz web sayfanızı uygun kitleye yönelik sosyal mecralarda pazarlayarak sosyal medya desteği sağlıyoruz.

 

Değerli okurlarım eğer sizde istanbul seo şirketi arıyorsanız; Goseoo sınırsız hizmet kalitesi ile sizlerle...

Bireysel olarak yürütülen seo çalışmalarında, profesyonelliğin olmaması, herhangi bir problem yaşadığınızda muhatap bulamama, destek alamama gibi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Karşılıklı, bire bir güvene dayalı olarak yürütülen bu çalışmalarda fatura kesimi, ya da başka yasal bağlayıcılıkların olmaması gibi durumlar sebebiyle riskli olabilmektedir.

Türkiye’de daha çok bireysel manada yürütülen seo çalışmaları artık yerini yavaş yavaş kurumsal çalışmalara bırakmaktadır. Bu da zamanla sektörün, seo kültürünün Türkiye’de yerleşmesi, profesyonelleşmesi adına sevindiricidir.

Kurumsal seo çalışmaları yurdumuzda her ne kadar gelişiyor, ilerliyor desek de yurt dışında 20-30 kişilik ekiplerle seo çalışmaları yürütülürken, Türkiye’de hala bu manada bir kalitenin yakalanmamış olması daha yapacak çok işimizin olduğunu göstermektedir.

Seo Sektörü Sorunları

Çalışacağınız seo şirketi, daha önce yaptığı çalışmaları, başarılarını size rahatlıkla gösterebilmelidir.Yalan söyleyen, güven sorunu yaşayabileceğiniz bireysel seo uzmanlarından, seo Ajansı ndan uzak durun. Rakiplerine anti-seo uygulamaları yapan, onların çalışmalarını haksız bir şekilde boşa çıkarmayı amaçlayan kişiler, firmalar olabilir.

 

SEO Ajansı HANGİ SORULARI CEVAPLAMALI

 

Henüz işin başında iseniz, bu dört soruya iyi cevap verebilmeniz gerekmektedir.

 

Seo ne demektir?

Neden seo’ya ihtiyacım var?

Seo çalışmalarından beklentim ne olmalıdır?

Neden bir seo firması ile anlaşmalıyım?

 

Seo Ajansı

 

Türkiye’de ve Dünya’da hizmet veren birçok seo firması vardır. Bu seo firmaları arasından size en iyi sonuçları sağlayabilecek olan doğru firmayı seçmek çok önemlidir. Seo firmalarını seçerken dikkat etmeniz gereken kriterler:

 

Örnek çalışmalar: Seo şirketleri size örnek çalışmalarını rahatlıkla gösterebilmelidir.

Seo tavsiyeleri: Size seo hakkında bilgiler tavsiyeler vermeli, sizi bu konuda rahatlıkla eğitebilmeli, bilgilerini aktarabilmelidir.

Kurumsal tecrübe: Çalışmaların profesyonel yönetimi, ekip çalışması ve periyodik raporlama kurumsallıkta en çok beklenen özelliklerdir.

Önemli seo faktörleri: link inşası, içerik geliştirme ve benzeri seo hizmetlerinden hangisini veya hangilerini veriyor. Bu konuda abartılı sözler veriyorlarsa şirketin büyüklüğü, çalışan sayısı ve seo uzmanlarını hesaba katarak bir kez daha düşünün.

Verilen garantiler: #1 sıralama gibi size, ne kadar sürede, sıra garantisi gibi sözler veriyorlar mı? Eğer bunu kısa sürede yapacaklarının söylüyorlarsa bilin ki illegal, hacklink gibi metotlar kullanacaklardır. Bir süre sonra arama motorlarından banlanarak büyük zararlar görebilirsiniz. Bu tip seo firmaları ile görüşürken dikkatli olun.

Size katacağı artılar: Verecekleri hizmetlerin tüm detaylarını ve çalışma şekillerini öğrenmelisiniz.

 

SEO FİRMASI'NDA OLMASI GEREKENLER

 

Sizin için en doğru seo şirketi nı seçmek size biraz karmaşık gelebilir. Aslında bırakın uygun seo şirketi seçmenin karmaşıklığını, seo uygulamalarının ne olduğunu, kapsamını anlamak bile bu konuda uzman olmayanlar için başlı başına bir problemdir. Bu yüzden sizlere kısaca iyi bir seo firması seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğim.

İyi bir seo şirketi, başarılarını ve izlediği metodu sizden saklamaz. Bunu yaparken, hacklink gibi illegal metotlara başvurmaz. Etik kurallar çerçevesinde, doğal yollardan başarılı bir ekip çalışması ile yapılması gerekenleri yapıp, bunları size rahatlıkla raporlayabilir.

Yapılan işler, başlangıç durumları ve yapılan geliştirme raporlanmalıdır. İyi bir seo şirketleri, siz istediğiniz zaman size çok detaylı ve profesyonel raporlama yapabilmelidir. Başarılı seo şirketleri, iyi analiz, kaliteli araştırma verisi ve detaylı rapor sunabilirler. Web site trafik raporları, anahtar kelime sıralama raporları, backlink stratejileri gibi konularda raporlar isteyin.

Bir seo şirketi ile görüşüyorsanız, çalıştıkları firmalar ve müşterileri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu müşteriler ile irtibata geçip, gerekirse tecrübelerinden istifade edebilir, yorumlarını öğrenebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken, seo ajansı yeni olmasına rağmen, bünyesinde çok tecrübeli seo uzmanlarını çalıştırıyor olabilir. Bu yüzden buna dikkat edip, seo şirketi nın çalışanları ile görüşüp, onların kişisel tecrübeleri ve CV’leri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

İnternet üzerinde, arama motorları, sosyal medya gibi araçları kullanarak çalışmak istediğiniz seo şirketleri ve seo uzmanları hakkında bilgi alabilirsiniz. Örneğin 10 dakikanızı alacak bir Google araması ve sikayetvar.com incelemesi sizlere tahmin edeceğinizden çok daha fazla bilgi sağlayacaktır.

İyi bir seo ajansı ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilmelisiniz. Örneğin; Cuma günü akşam oluşan önemli bir problem için Pazartesi öğleni beklemeniz gerekiyor mu? Telefon, email, anlık mesajlaşma yöntemlerinden hangisi veya hangileri ile ne zaman iletişime geçebileceğinizi öğrenin.

Seo şirketleri çok farklı alanlarda hizmet verirler. Bunları kısaca madde madde yazacak olursak:

 

Genel Seo danışmanlığı

Reklam yönetimi

Konferans/Etkinlik yönetimi

İçerik sağlama

Analiz hizmeti

Email reklam

Link inşası

Site içi eğitim

Tanıtım yönetimi

Sosyal medya danışmanlığı

Sosyal medya yönetimi

Site kullanılabilirlik testleri

Video içerik sağlama

İçerik promosyonu

Web tasarımı

Web geliştirme

Web hosting

 

Türkiye’deki En İyi Seo Şirketleri

 

Sizin için Türkiye’deki seo firmalarını inceledik. Eğer bu listeye girmeniz gerektiğinizi düşünüyorsanız, lütfen iletişime geçin. Bu firmaları şu kriterler bakımından inceledik:

 

Referansları

Verdiği hizmetler

İletişim bilgileri

Sektöre katkıları

Firma detayları

Whois bilgileri

 

Bütün bu kriterler çok önemlidir. Örneğin; iletişim bilgileri, adres, telefon, email gibi olmayan firmalar ile çalışmayı tercih etmemelisiniz. Buna ilave olarak, bir seo firması nın web adresinin whois bilgileri de önemlidir. Gizli bilgiler mi, yalan yanlış mı alınmış, yoksa tüm bilgiler detaylı olarak verilmiş mi incelemeniz gerekmektedir.

Siz de Goseoo ile başarıyı, beraberce kazanın...

 

 

ADALAR SEO FİRMASI, ARNAVUTKÖY SEO FİRMASI, ATAŞEHİR SEO FİRMASI, AVCILAR SEO FİRMASI, BAĞCILAR SEO FİRMASI, BAHÇELİEVLER SEO FİRMASI, BAKIRKÖY SEO FİRMASI, BAŞAKŞEHİR SEO FİRMASI, BAYRAMPAŞA SEO FİRMASI, BEŞİKTAŞ SEO FİRMASI, BEYLİKDÜZÜ SEO FİRMASI, BEYOĞLU SEO FİRMASI, BÜYÜKÇEKMECE SEO FİRMASI, BEYKOZ SEO FİRMASI, ÇATALCA SEO FİRMASI, ÇEKMEKÖY SEO FİRMASI, ESENLER SEO FİRMASI, ESENYURT SEO FİRMASI, EYÜP SEO FİRMASI, FATİH SEO FİRMASI, GAZİOSMANPAŞA SEO FİRMASI, GÜNGÖREN SEO FİRMASI, KADIKÖY SEO FİRMASI, KAĞITHANE SEO FİRMASI, KARTAL SEO FİRMASI, KÜÇÜKÇEKMECE SEO FİRMASI, MALTEPE SEO FİRMASI, PENDİK SEO FİRMASI, SANCAKTEPE SEO FİRMASI, SARIYER SEO FİRMASI, SİLİVRİ SEO FİRMASI, SULTANBEYLİ SEO FİRMASI, SULTANGAZİ SEO FİRMASI, ŞİLE SEO FİRMASI, ŞİŞLİ SEO FİRMASI, TUZLA SEO FİRMASI, ÜSKÜDAR SEO FİRMASI, ÜMRANİYE SEO FİRMASI, ZEYTİNBURNU SEO FİRMASI, İSTANBUL SEO FİRMASI, SEO FİRMASI İSTANBUL

 

NEW LİNES;

 

Adana SEO firması, Adıyaman SEO firması, Afyon SEO firması, Ağrı SEO firması, Ankara SEO firması, Antalya SEO firması, Artvin SEO firması, Aydın SEO firması, Balıkesir SEO firması, Bilecik SEO firması, Bingöl SEO firması, Bitlis SEO firması, Bolu SEO firması, Burdur SEO firması, Bursa SEO firması, Çanakkale SEO firması, Çankırı SEO firması, Çorum SEO firması, Denizli SEO firması, Diyarbakır SEO firması, Edirne SEO firması, Elazığ SEO firması, Erzincan SEO firması, Ardahan SEO firması, Iğdır SEO firması, Eskişehir SEO firması, Gaziantep SEO firması, Giresun SEO firması, Gümüşhane SEO firması, Hakkari SEO firması, Hatay SEO firması, Isparta SEO firması, İçel (Mersin) SEO firması, İstanbul SEO firması, İzmir SEO firması, Kars SEO firması, Kastamonu SEO firması, Kayseri SEO firması, Kırklareli SEO firması, Kocaeli SEO firması, Konya SEO firması, Kütahya SEO firması, Malatya SEO firması, Manisa SEO firması, Kahramanmaraş SEO firması, Mardin SEO firması, Muğla SEO firması, Muş SEO firması, Karabük SEO firması, Kilis SEO firması, Nevşehir SEO firması, Niğde SEO firması, Ordu SEO firması, Rize SEO firması, Sakarya SEO firması, Samsun SEO firması, Siirt SEO firması, Sinop SEO firması, Sivas SEO firması, Tekirdağ SEO firması, Tokat SEO firması, Trabzon SEO firması, Tunceli SEO firması, Şanlı Urfa SEO firması, Uşak SEO firması, Van SEO firması, Yozgat SEO firması, Zonguldak SEO firması, Aksaray SEO firması, Bayburt SEO firması, Karaman SEO firması, Kırıkkale SEO firması, Batman SEO firması, Şırnak SEO firması, Bartın SEO firması, Yalova SEO firması, Karabük SEO firması, Kilis SEO firması, Osmaniye SEO firması, Düzce SEO firması