Whatsapp
Tıkla Ara
☰ Menü
× ANASAYFA HAKKIMIZDA SEO PAKETLERİ SEO İLETİŞİM

Çalışma başlangıcında 5 Bin içerik hediye !


KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI

 

KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI

 http://goo.gl/K82NV0

 

Kurumsal seo çalışması daha çok kurumsal firmaları hedefleyen çalışma türüdür. Markanın online itibarını sağlamak, dijital dünyada popülaritesini arttırmak için tüm online işlemlerinin profesyonel şekilde planlanarak gerçekleştirilmesini kapsamaktadır.

Markaya ait sitenin tüm gelişimi, bulunabilirlik durumu, gelişme gösteren faaliyetleri bu çalışmaya dâhildir. Normal seo çalışmaları nın yanı sıra işlemler belirlenirken markanın durumu, haklarının korunması ve prestijinin yükseltilmesi göz önünde bulunarak planlanır ve uygulanır.

Kurumsal seo çalışmaları nda yapılacak bir hata markanın itibarının zedelenmesine, müşteri kaybına, prestijin zarar görmesine neden olacağından profesyonel bir ekip ile bu durumun bilincinde olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir.

 

Kurumsal SEO Çalışması

Neleri Kapsar?

 

Kurumsal seo çalışması tam olarak markanın/firmanın internet üzerinde gerçekleştirdiği tüm eylemleri kapsamaktadır. Örneğin yapılacak bir kampanyanın oluşturulmasından ölçümlendirilmesine kadar tüm süreç aslında kurumsal seo çalışması na dâhil edilmektedir. Bu süreç içerisinde yapılan yönlendirme ve tavsiyeler de kurumsal seo çalışması yapan firmanın sorumluluğundadır.

 

Kurumsal Seo Çalışması’nın Avantajları ve Tercih Sebepleri

 

Kurumsal seo çalışması nın en büyük tercih sebebi artık markaların tüm hedef kitlesini internet aracılığı ile sağlamasıdır. Gerçek hayat üzerinde kurulan bir işeletmenin maliyetinin 1/4 oranında internet üzerinde aynı işletmeyi veya sanal mağazayı kurmanız mümkündür.

Reklam stratejileri olarak da harcanan reklam maliyetlerinin 1/3 oranında aynı hedef kitle sayısına ulaşılabilmesi mümkündür. Bu ihtiyaç sayesinde bir meslek haline gelen kurumsal seo çalışması na ihtiyaç duyulmaktadır.

Firmalar bu alanda ihtiyaçları bulunan hizmeti sağlamak adına personel istihdam ettikleri zaman harcanan bütçe ile bir kişilik performanstan yararlanırken aynı maliyet ile profesyonel bir seo çalışan ekibinin planlı ve stratejik çalışmasını daha avantajlı bulmaktadır.

Geçtiğimiz süreçlerde en etkili reklam yöntemlerinden biri olan Google Adwords çalışmaları dahi uzun vadede kurumsal seo çalışmaları ndan daha az geri dönüşler sağlamaktadır. Bu nedenle kurumsal seo çalışmaları sitenize yapılan bir yatırımdan farksızdır. Sitenize yaptığınız tüm yatırımlar size uzun vadede hem kazanç hem de yeni müşteri potansiyelleri oluştururlar.

 

Kurumsal Seo Çalışması nın Kazandırdıkları

 

Kurumsal seo çalışması nın internet sitesine kazandırdıklarını maddeler halinde sıralamak gerekirse başlıca etkili olan avantajları sıralayalım;

Kurumsal seo çalışması Markanın değerini internet üzerinde korur ve arttırır
Kurumsal seo çalışması Markanın güvenilirliğini ve popülaritesini sağlar.
Kurumsal seo çalışması Marka bilinirliğini yükseltir.
Kurumsal seo çalışması Markaya etkili ve güçlü bir satış/pazarlama aracı oluşturur.
Kurumsal seo çalışması Sitenin arama motorlarında bulunabilirliğini sağlar.
Kurumsal seo çalışması Site için güçlü referans noktaları oluşturur.
Kurumsal seo çalışması Anahtar kelimelerde (hedef kelimeler) SEO otoritesi kazandırır.
Kurumsal seo çalışması Siteye giren ziyaretçi sayısında artış sağlanır.

 

Kurumsal Seo Çalışması nın Maliyetleri

 

Seo’nun bir reklam stratejisi olması sabit veya paket fiyatlardan oluşan maliyetler içerdiğini doğrulamaz. Hedef kelimelerinizin rekabet oranları, rakip analizleri kurumsal seo çalışması fiyatlarını belirleyen önemli unsurlardır.

Paket çalışmalarımız olarak üç farklı seo paketi bulunmaktadır. 

 

Kurumsal Seo Çalışması Prensipleri

 

Kurumsal seo çalışmaları nın marka/site için ne derecede önem arz ettiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle çalışma prensiplerimizi şu şekilde sunuyoruz.

– Sitenizi kullanıcı/arama motoru dostu hale getirerek gereken yenilemeleri gerçekleştiriyoruz.
– Referans noktalarını çeşitlendirerek hem doğal hemde kalıcı çalışmalar sağlıyoruz.
– Doğallığı koruyabilmek adına tüm işlemler manuel/elle gerçekleştirilmektedir.
– Tamamen geri dönüş odaklı çalışmalar sağlıyoruz. Bizim için %100 başarı bu madde sayesinde oluyor.
– İnformatik makaleler ile paravan siteler üzerinden de ziyaretçilere bilgi veriyoruz.
– Tüm güncellemeleri yakından takip ederek hizmetlerimizi buna göre yönlendiriyoruz.
– Sosyal medya mecralarında markanız/siteniz ile etkileşimi arttırarak sosyal bir kurumsal seo çalışması yapıyoruz.

 

 

Kurumsal seo çalışması, Kurumsal seo, kurumsal seo çalışması istanbul, kurumsal seo çalışması ankara, kurumsal seo çalışması izmir, kurumsal seo çalışması bursa, kurumsal seo çalışması firması, kurumsal seo çalışmaları, kurumsal seo danışmanlığı, seo çalışması kurumsal, google kurumsal seo, google seo çalışması

 

New Lines;

 

ADALAR KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, ARNAVUTKÖY KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, ATAŞEHİR KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, AVCILAR KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, BAĞCILAR KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, BAHÇELİEVLER KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, BAKIRKÖY KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, BAŞAKŞEHİR KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, BAYRAMPAŞA KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, BEŞİKTAŞ KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, BEYLİKDÜZÜ KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, BEYOĞLU KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, BÜYÜKÇEKMECE KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, BEYKOZ KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, ÇATALCA KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, ÇEKMEKÖY KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, ESENLER KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, ESENYURT KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, EYÜP KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, FATİH KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, GAZİOSMANPAŞA KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, GÜNGÖREN KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, KADIKÖY KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, KAĞITHANE KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, KARTAL KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, KÜÇÜKÇEKMECE KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, MALTEPE KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, PENDİK KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, SANCAKTEPE KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, SARIYER KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, SİLİVRİ KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, SULTANBEYLİ KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, SULTANGAZİ KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, ŞİLE KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, ŞİŞLİ KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, TUZLA KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, ÜSKÜDAR KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, ÜMRANİYE KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, ZEYTİNBURNU KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, ANKARA KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, BURSA KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, İZMİR KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI, İSTANBUL KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI

 

New Lines;

 

Adana Kurumsal SEO Çalışması, Adıyaman Kurumsal SEO Çalışması, Afyon Kurumsal SEO Çalışması, Ağrı Kurumsal SEO Çalışması, Ankara Kurumsal SEO Çalışması, Antalya Kurumsal SEO Çalışması, Artvin Kurumsal SEO Çalışması, Aydın Kurumsal SEO Çalışması, Balıkesir Kurumsal SEO Çalışması, Bilecik Kurumsal SEO Çalışması, Bingöl Kurumsal SEO Çalışması, Bitlis Kurumsal SEO Çalışması, Bolu Kurumsal SEO Çalışması, Burdur Kurumsal SEO Çalışması, Bursa Kurumsal SEO Çalışması, Çanakkale Kurumsal SEO Çalışması, Çankırı Kurumsal SEO Çalışması, Çorum Kurumsal SEO Çalışması, Denizli Kurumsal SEO Çalışması, Diyarbakır Kurumsal SEO Çalışması, Edirne Kurumsal SEO Çalışması, Elazığ Kurumsal SEO Çalışması, Erzincan Kurumsal SEO Çalışması, Ardahan Kurumsal SEO Çalışması, Iğdır Kurumsal SEO Çalışması, Eskişehir Kurumsal SEO Çalışması, Gaziantep Kurumsal SEO Çalışması, Giresun Kurumsal SEO Çalışması, Gümüşhane Kurumsal SEO Çalışması, Hakkari Kurumsal SEO Çalışması, Hatay Kurumsal SEO Çalışması, Isparta Kurumsal SEO Çalışması, İçel (Mersin) Kurumsal SEO Çalışması, İstanbul Kurumsal SEO Çalışması, İzmir Kurumsal SEO Çalışması, Kars Kurumsal SEO Çalışması, Kastamonu Kurumsal SEO Çalışması, Kayseri Kurumsal SEO Çalışması, Kırklareli Kurumsal SEO Çalışması, Kocaeli Kurumsal SEO Çalışması, Konya Kurumsal SEO Çalışması, Kütahya Kurumsal SEO Çalışması, Malatya Kurumsal SEO Çalışması, Manisa Kurumsal SEO Çalışması, Kahramanmaraş Kurumsal SEO Çalışması, Mardin Kurumsal SEO Çalışması, Muğla Kurumsal SEO Çalışması, Muş Kurumsal SEO Çalışması, Karabük Kurumsal SEO Çalışması, Kilis Kurumsal SEO Çalışması, Nevşehir Kurumsal SEO Çalışması, Niğde Kurumsal SEO Çalışması, Ordu Kurumsal SEO Çalışması, Rize Kurumsal SEO Çalışması, Sakarya Kurumsal SEO Çalışması, Samsun Kurumsal SEO Çalışması, Siirt Kurumsal SEO Çalışması, Sinop Kurumsal SEO Çalışması, Sivas Kurumsal SEO Çalışması, Tekirdağ Kurumsal SEO Çalışması, Tokat Kurumsal SEO Çalışması, Trabzon Kurumsal SEO Çalışması, Tunceli Kurumsal SEO Çalışması, Şanlı Urfa Kurumsal SEO Çalışması, Uşak Kurumsal SEO Çalışması, Van Kurumsal SEO Çalışması, Yozgat Kurumsal SEO Çalışması, Zonguldak Kurumsal SEO Çalışması, Aksaray Kurumsal SEO Çalışması, Bayburt Kurumsal SEO Çalışması, Karaman Kurumsal SEO Çalışması, Kırıkkale Kurumsal SEO Çalışması, Batman Kurumsal SEO Çalışması, Şırnak Kurumsal SEO Çalışması, Bartın Kurumsal SEO Çalışması, Yalova Kurumsal SEO Çalışması, Karabük Kurumsal SEO Çalışması, Kilis Kurumsal SEO Çalışması, Osmaniye Kurumsal SEO Çalışması, Düzce Kurumsal SEO Çalışması