Whatsapp
Tıkla Ara
☰ Menü
× ANASAYFA HAKKIMIZDA SEO PAKETLERİ SEO İLETİŞİM

Çalışma başlangıcında 5 Bin içerik hediye !


EN İYİ SEO FİRMASI İSTANBUL

 

EN İYİ SEO FİRMASI İSTANBUL

 http://goo.gl/0Nsau1

 

İstanbulun en iyi seo firması olan Goseoo, arama motoru optimizasyonu nda en üst segment markaların SEO çalışmalarını yürütmektedir. Arama motoru optimizasyonu konusunda birçok firmanın doğru adresi olma özelliğini taşıyan Goseoo, en iyi seo firması olma özelliğini, çalışanlarının kalitesinden ve çalıştığı firmaların en iyi olma özelliğinden almaktadır.

İstanbul’da bulunan kurumsal firmalara özel olarak hazırladığımız bu içerikte web sayfalarınızdan arama motorlarında özellikle de Google’da rakiplerinize istinaden aksiyon almanız için gerekli ön bilgileri paylaşmak istiyoruz…

Değerli ziyaretçimiz, herkes Google’da yükselmek; ilk sayfaya gelmek ister. Ancak çoğunlukla sadece istek olarak kalmaktadır. İsteğinizi harekete geçirip artık web sayfanızdan aksiyon almanın zamanı gelmedi mi?

Bu noktada biz size destek olmak istiyoruz!

 

İSTANBUL SEO FİRMASI

GOSEOO

Web sayfalarınızı arama motorlarının günümüz kurallarına göre optimize etmek istiyoruz.

 

Neler Yapacağız?

 

Site içi optimizasyon: SEO sitede başlar. Web sayfanızı optimize edip; arama motorlarına istediğini vereceğiz.

Site dışı optimizasyon: Yüksek kaliteli backlink edinmenizi sağlayacağız. Backlink olmadan web sayfanız bir hiçtir. İlk sıralarda olmak için profesyonel bir link ağına sahip olmanız gereklidir. Biz bu konuda da sizi destekleyeceğiz. Ayrıca daha önceden sahip olduğunuz linklerin size zarar verme potansiyeli varsa bu bağlantıları temizliyoruz.

İçerik Pazarlama: İstanbul SEO Firması GOSEOO sizi içerik anlamında da destekliyor. İlgili, özgün ve geri dönüşümü yüksek olacak içerikler ile web sayfanızı değerli kılıyoruz.

Sosyal Medya Desteği: Google artık son güncellemelerden sonra sosyal medya sinyallerine çok önem veriyor. Biz web sayfanızı uygun kitleye yönelik sosyal mecralarda pazarlayarak sosyal medya desteği sağlıyoruz.

Değerli okurlarım eğer sizde istanbul seo firması arıyorsanız;

Birçok sektörden firma ile SEO Çalışması yapan Goseoo arama motoru optimizasyonu firması nın en önemli özelliği, her sektörden sadece bir firma ile çalışmasıdır. Firma olarak prensiplerini en öne koyan seo firması Goseoo, sizlere ve başka başka firmalara da aynı seo çalışması sözünü vermiyor. Her sektörden yanlızca bir firma garantisi ile, en kaliteli çalışmalarının yanına en özel olan bu büyük avantajınızı da ekliyor.

Sizler sadece Goseoo ile çalışmanın ve Goseoo nun ise yanlızca sektörünüzden sizinle çalışmasının ayrıcalığını yaşıyorsunuz.

Birçok rakibimiz, bu etik faktörlere dikkat etmeksizin çalışıyor ve sadece kazanmak odaklı yollarına devam ediyorlar, biz ise size özeliz...

Bu büyük avantajın yanı sıra, sizlere özel olarak ücretsiz site analizi ve ücretsiz seo analizi raporlaması da yapıp yol haritanızı çıkartıyoruz. Sizlere ise sadece güven ile çalışmak kalıyor...

 

İSTANBUL SEO FİRMALARI

 

ÜCRETSİZ SEO RAPORU İÇERİĞİNDE NELER VAR ?

 

- Sitenizin ihtiyacı olan herşey desek sanırım tam olarak anlatabilmiş oluruz...

 

1. Site genel index sayıları ve eksikleri

2. Site Alexa sıralaması ve yükseltme taktikleri

3. Site resim sorunlarınız ve düzeltme işlemleri

4. Site anahtar kelimeleriniz ve yanlış kullanım düzeltmeleri

5. Site Trust Rank değeri ve yükseltme teknikleri

6. Site Page Rank değeri Trust Rank ilişkili çalışma önerileri

7. Site hata raporlaması

8. Site sıralama destek yazısı

9. Site seo yol haritası

10. Site puanlama bildirimleri

 

Ve birçok özellik daha size ücretsiz sunuluyor... Çünkü biz Goseoo'yuz, çünkü biz İstanbul'un en iyi SEO firması yız.

 

 

PEKİ SEO ÇALIŞMASI NASIL YAPILIR ?

- KISA BİLGİ -

 

 

Kullanabileceğiniz en iyi SEO tekniği nedir? 

Bana soracak olursanız, gerçekten ücretsiz SEO tekniği diye bir şey yoktur. Her bir tekniğin sizden aldığı birşeyler vardır. Ancak SEO firması ve seo konusu ile ilgilenen herkes, onlara maddi anlamda herhangi bir yük bindirmeyen teknikleri arıyordur. Düşük bütçeli arama motoru optimizasyonu diye bir şey elbette vardır ancak bu tip işlemler de eninde sonunda ilgili kişiye öyle ya da böyle bir miktar paraya malolacaktır.

Sizin bilgisayar başında harcadığınız bir saatin maddi değeri ne kadar? Bunun anlamı, eğer sizden bir başka kişi (ya da firma) için çalışmanızı isteler, onlardan kaç para isterdiniz? Saat başına 25 lira mı? 50 mi, 100 mü? Bu fiyatlar konu kaliteli arama motoru optimizasyonuna geldiğinde oldukça ucuz kalmaktadır ancak eğer arama motoru optimizasyonu sonucunda elde ettiğiniz gelir bu rakamlara ulaşamıyorsa, o zaman bu fiyatlar size pahalıya gelecektir. Kendin-yap teknikleri, eğer yatırım sonucu size herhangi bir gelir getirmiyorsa, pahalıdır.

O zaman, SEO firmaları ve seo teknikleri hakkında ne söylenebilir? Herkesin kullanabileceği SEO teknikleri nelerdir ve eğer varsa hangileri en iyisidir? Bu yazıda hedefimiz bu teknikleri incelemek. Gelin en temel şeylerden başlayalım.

 

SEO NASIL YAPILIR - 1

 

Kendi web sitenizi oluşturun. Pek çok şirket, mükemmel web sitelerini oluşturmak için web tasarımcılarına tonla para ödemektedirler. Web tasarımcınız belki de piyasanın en iyisi olabilir, ancak gerçekten onun hizmetlerine ihtiyacınız yoktur. En azından arama motoru optimizasyonu için. Arama motoru optimizasyonuna sahip bir web sitesi yapabilmenin en hızlı, en kolay ve en basit yöntemi WordPress yazılımını indirmek ve kurulumunu yapmaktır. Ardından, SEO yazımızda belirttiğimiz notları uygulayarak, kendi arama motoru optimizasyonunu kendiniz yapabilirsiniz.

Hepsi bu kadar. Çirkin mi görünüyor? Evet. Ancak estetiğin arama motoru optimizasyonuna etkisi yok denecek kadar azdır.

 

SEO NASIL YAPILIR - 2

 

Kendi içeriğinizi yazın. Pek çok insan, içerik yazamayacakları ya da bunun için zamanı olmadıkları ön yargısına sahiptir. Daha önce de söyledim, yine söylüyorum: Kendi yazılarınızı yazmaya neden zamanınızın olmadığını açıklamak için harcadığınız zaman içerisinde bir Web sayfasının içeriğini yazmış olursunuz. Web tasarımcınız ve SEO uzmanınız ile yaptığınız yazışmalara harcadığınız onca zaman yerine kendiniz pek çok makale yazabilirdiniz.

İyi bir günde, 30 40 arası makale yazabiliyorum. Hatta bazı günlerde bu 50 adede bile çıkabiliyor.

Genelde içerik uzmanlarıma günde 5-10 adet makale yazmalarını öneririm. Bu 5-10 makalenin yazımı süresince kendiniz yazacağınız makaleler üzerine düşünebilir, araştırma yapabilir ve düzenlemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Herhangi bir içerik yazamayacağında ısrar eden ortalama bir çalışan, günde 10 ila 30 e-mail yazmaktadır. Başarılı bir blog oluşturabilmek için tek yapmanız gereken günde 1 adet yazı yazmaktadır. Yazının 100-200 kelimeden uzun olmasına da gerek yoktur. Çoğu insan yaptığınız yazım hatalarının farkına bile varmayacaktır.

 

SEO NASIL YAPILIR - 3

 

Her gün bir başkasının bloguna uzunca ve üzerine düşünülmüş bir yorum yazın. Yoruma herhangi bir link eklemeyin ancak dilerseniz blog yorum formundaki link alanını kullanabilirsiniz.

Bunun size getirisi ne? Bu sayede diğer insanlara onların azimlerini paylaşmaya zamanınız olduğunu göstermiş olursunuz ve o insanlar da adınızın altındaki o linke tıklayarak sitenizi ziyaret edecektir. Eğer sizin siteniz ile yorum bıraktığınız sitenin içerikleri örtüşüyorsa, o zaman yorum bıraktığınız sitenin sahibinin yazacağı bir sonraki makalede sizin sitenize link vermesi muhtemeldir. Bu sayede bir taşla iki kuş vurmuş oluyorsunuz: Hem kendi adınızı duyurmuş oluyorsunuz (ki bunun değeri paha biçilmezdir zira bir süre sonra insanlar sizin yazdığınız diğer yorumları okumak için arama motorları üzerinde arama bile yapmaya başlayabilirler) ve de aynı zamanda sitenize yeni bir link alma ihtimalini kuvvetlendirmiş oluyorsunuz.

 

SEO NASIL YAPILIR - 4

 

Diğer insanların siteleri hakkında yazılar yazın. Sık sık yazın ve yazarken bencil olmayın. O sitelere link verin. Sizin rakip siteleriniz olmasına da gerek yok. Sadece bir başkasının sitesi hakkında yazı yazın ve bunu yaparken hiçbir karşılık beklemeyin.

Bunun size getirisi nedir? Öncelikle kendi sitelerini duyurmakta zorlanan insanlardan alacağınız sayısız teşekkür mesajı. Eğer yorumlarınız hakkında dürüstseniz ve hakkında yazacağınız kişilerde seçici davranıyorsanız, gizliden gizliye yeni bir arkadaş komünitesi ve size gelecek yıllarda yardım etmekten çekinmeyecek yeni bir topluluk oluşturduğunuzu fark edeceksiniz.

 

SEO NASIL YAPILIR - 5

 

Blogunuzun pek çok ping sunucusuna ping gönderdiğinden emin olun. Bu tip listeleri Web üzerinde pek çok sitede bulabilirsiniz. Pinglemede ne kadar iyiyseniz, blogunuzun arama motorları tarafından fark edilmesi o kadar kolaylaşacaktır. Bundan kastım, yazılarınızın çeşitli arama motorları üzerinde daha çabuk görüntülenecek olması. İçeriğinizi arama motorlarının veritabanına ne kadar çabuk eklerseniz o kadar iyidir.

Tek başına pinglemenin kendine bir faydası olmaz. Site içeriğinizi de güncel tutmalısınız. Ayrıntılı bilgi için 2 numaralı SEO tekniğine bir göz atın.

İşte size beş (5) adet SEO tekniği. Farkındaysanız anahtar kelime araştırması, meta etiketleri, başlık etiketleri, SEO eklentileri, araç çubukları, link araştırması, 301 yönlendirmeleri, ölçümlemeler ya da insanların yanıp tutuştuğu diğer şeylerden hiç bahsetmedik. Eğer tek ihtiyacınız olan uygulaması kolay SEO teknikleri ise onların hiçbirisine gerek yok.

Hemen siz de web siteniz için bu SEO tekniklerini denmeye başlayın. Dilerseniz farklı arama sorguları kullanarak hangi tekniğin hangi sorgu için daha kullanışlı olduğunu da ölçümleyebilirsiniz. Bunun anlamı elbette sadece yukarıdaki teknikler kullanılarak SEO’nun yapılabilecek olması değil elbette. Burada tek bahsetmek istediğim şey, eğer SEO’yu bu şekilde yapmak istiyorsanız bunun mümkün olduğunu da belirtmek.

Peki bu beş SEO tekniğinden hangisi en iyisi? Hepsi.

 

SEO FİRMASI

en iyi seo firması istanbul, istanbul en iyi seo firması, en iyi seo firması, seo firması, seo, arama motoru optimizasyonu firması, istanbul seo, seo istanbul, arama motoru optimizasyonu, seo teknikleri, seo nasıl yapılır, istanbul seo firması, seo firması istanbul, istanbul seo hizmeti, seo hizmeti istanbul, istanbul seo hizmeti, seo hizmeti istanbul