Whatsapp
Tıkla Ara
☰ Menü
× ANASAYFA HAKKIMIZDA SEO PAKETLERİ SEO İLETİŞİM

Çalışma başlangıcında 5 Bin içerik hediye !


SEO HİZMETİ

 

SEO HİZMETİ

http://goo.gl/oYHUv8

 

SEO hizmeti birçok adı bulunan '' search engine optimization '' türkçesi ise ''arama motoru optimizasyonu'' olan SEO kısaltmacığını hizmet olarak veren firmaların üstlendiği bir çalışmadır. Arama motoru optimizasyonu gerçekleştiren ve bilhassa Türkiyedeki en iyi seo firması olmaya çalışan firmalar, Google ve diğer arama motorlarının web sitelerinden istediği bazı yazılımsal değişiklikleri ve dışsal bazı olması gerekenleri, çalışması yapılan siteye sağlayarak bu siteleri Google ve diğer arama motorları gözünde yükseltirler, bu da kullanıcıların gözünde de yükselmek demektir aslında...

Google ve diğer arama motorlarının değer olarak bir web sitesini yükseltmesi için bu web sitesinin bazı içsel ve dışsal özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bu nedenle Google seo hizmeti son dönemlerde inanılmaz yoğun bir işlevsellik almaya başladı. SEO hizmeti veren firmalar, web siteleri için birçok genel çalışmayı üstlendikleri gibi bu çalışmaların katkısı da siteden siteye değiştiği için, kimi seo paketleri oluşturmak durumunda kaldılar.

Seo hizmeti veren irili ufaklı birçok firma varken, bu firmaları birbirinden ayıran bazı özellikler de ortaya çıkmaya başladı. Örneğin referanslar ve referans kaliteleri... Siz de Türkiye'nin en üst segmentinden olan bizlerle çalışırsanız esas farkı ancak o zaman anlayabilirsiniz...

Gelelim SEO hizmeti konusunda biraz açıklama yapmaya;

 

SEO HİZMETLERİ

 

Seo Hizmetleri, kapsamlı arama motoru optimizasyonu, editörlük hizmetleri, arama motoru pazarlama teknikleri ve danışmanlık hizmetlerinin tamamını kapsar.

SEO Hizmetleri ni kategorilendirip detaylandıracak olursak eğer, 7 ana aşamada detaylı olarak inceleyebiliriz.

 

On-Page SEO (Sayfa İçi Optimizasyon)

Backlink Profilini İnceleme ve Temizlik

Rakip Analizi

Pazar Araştırması (Anahtar Kelime Seçimi)

İçerik Geliştirme

Link İnşası

Kontrol ve Raporlama

 

SEO HİZMETİ

 

1 - ON PAGE SEO / SAYFA İÇİ OPTİMİZASYON

 

 

GOSEOO olarak, bir web sitesi için SEO anlaşması yaptığımızda, ilk adımımız her zaman site içi optimizasyon olur. Hatasız, günümüzün standartlarına uygun, güncel SEO kurallarına göre web sitesindeki eksikleri ve hataların giderilmesi adına bir rapor hazırlarız. (Eğer bir yazılım ekibiniz yoksa ve web siteniz açık kaynak kodlu ise bu güncellemeler tarafımızdan da gerçekleştirilir ve sonuç raporlanır.)

Sayfa içi optimizasyon, son derece tecrübeli olduğumuz ve çok da severek yaptığımız ilk adımımızdır. Elbette bazı projelerde, tüm raporladığımız eksik ve hataların giderilmesi çok kolay olmasa da, raporumuzda belirtmiş olduğumuz maddelerin önem sırasına göre giderilmesi konusunda destek oluruz.

 

SEO HİZMETİ

 

2 - BACKLİNK PROFİLİNİ İNCELEME VE TEMİZLİK

 

 

Sayfa için optimizasyon tamamlandıktan sonra 2. adımımız sitenin backlink profilini incelemektir. Siteniz henüz birkaç aylık ise backlink profiliniz %99 temizdir.

Fakat daha önce bir SEO firması ile çalışma gerçekleştirmiş ya da kendi bünyenizde bir backlink çalışması gerçekleştirmişseniz eğer, link profiliniz kuvvetle muhtemel sağlıksızdır.

Backlink profilinizi ve anchor text (link alınan anahtar kelimeler) yoğunluğunuzu ölçmek adına, tüm dünyada çokça popüler olan Ahrefs, Majesticseo ve Open Site Explorer gibi profesyonel araçların yanı sıra Google Webmaster Tools’u kullanırız.

Sitenize gelen bağlantıları, tek tek inceler, bağlantıların veriliş şekline, anahtar kelimelere, bağlantı veren sitelere ve aldığınız backlink sayılarına göre listeler, iyi kötü işaretlemesi gerçekleştiririz.

Kalitesiz backlinklerin, neden kalitesiz olduğunu, kalite olanların da neden kaliteli olduğunu belirtip, kalitesiz backlinkleri temizleyebilmek adına Link Reddetme Aracı’nı kullanırız. 

Backlink profilinin analizi hakkında bilgi sahibi olmak için, lütfen Backlink Profilini İnceleme ve Anlama adlı makalemizi okuyunuz.

 

SEO HİZMETİ

 

3 - RAKİP ANALİZİ

 

 

SEO’da başarılı olmanın bir yolu da rakipleri doğru analiz edebilmekten geçer. Tabi bunun için öncelikle rakibi de doğru belirlemek gerekir.

Öncelikle bilinmelidir ki, arama sonuçlarında üst sıralarda olan her web sitesi rakip olarak ciddiye alınmamalıdır. Bunun sebebi, ne yazık ki son derece agresif ve illegal yollar izlenerek web sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkarılabilmesidir.

Doğru rakip, uzun süredir başarılı işler çıkaran, tasarımı, altyapısı ve içeriği ile kullanıcıların çoğunlukla tercih ettiği web sitelerden oluşur. Rakibi belirledikten sonraki aşama ise, rakibin doğru yaptığı ya da yanlış yaptığı işleri anlamak ve bunun üzerine nasıl fark yaratılacağının belirlenmesidir.

 

SEO HİZMETİ

 

4 - PAZAR ARAŞTIRMASI - ANAHTAR KELİME SEÇİMİ

 

 

 

GOSEOO olarak biz, web sitenizin gücüne ve olgunluk durumuna uygun, en üst düzey başarı ve kazanç sağlayacağınız anahtar kelimeleri tespit eder ve size raporlarız.

Genel olarak internet dünyası hakkında yeterli tecrübeniz yoksa ve arama motoru optimizasyonu ile ilk kez tanışıyorsanız, tek kelimelik anahtar kelimeler sizi cezbedecektir. Fakat bilinmelidir ki; satış yaptıran, ziyaretçi getiren anahtar kelimeler genel olarak 2 kelime ve 2 kelime üstü uzunluktadır.

Elbette tek kelimeden oluşan anahtar kelimeler için de çalışma gerçekleştirmek mantıklıdır, fakat yeni açılmış içerik açısından zayıf, henüz olgunlaşmamış bir web sitesine milyonluk arama hacimleri olan, rekabeti yüksek anahtar kelimeler için çalışma gerçekleştirmek ve bu konuda kısa vadeli hedefler koymak sadece zaman kaybıdır.

 

SEO HİZMETİ 

 

5 - İÇERİK GELİŞTİRME

 

 

Bir web sitesi için içerik her şeydir! Arama motorları algoritmaları her ne kadar sürekli değişse ve gelişse de, arama motorlarının içeriğe verdiği önem hiçbir zaman eksilmemiştir.

Zengin, özgün, güncel içeriğe sahip web siteleri her zaman başarılı olurlar.

Eğer editöryal ekibiniz varsa, nasıl kullanıcı dostu içerik oluşturacağınız konusunda sizi yönlendirir, eğer bu konuda bir ekibiniz yoksa bizzat kendi kadromuz ile size içerik geliştirme hizmeti sağlarız.

 

SEO HİZMETİ

 

6 - LİNK İNŞAASI

 

 

Link İnşası (Backlink Building), buraya kadar saydığımız adımları tamamladıktan ya da planladıktan sonra giriştiğimiz aşamadır. Ekibimiz link inşası konusunda son derece doğal, sosyal medya ağırlıklı, markanızı yükseltecek, tanınırlığınızı arttıracak bir yol izler.

Link inşa çalışmaları son derece titizlikle, düzenli bir şekilde yapılmaktadır.

 

SEO HİZMETİ

 

7 - SAĞLIK KONTROLÜ

 

 

Başarılı bir çok web sitesi, agresif SEO’ların Anti SEO saldırılarına maruz kalmaktadır. (Ne yazık ki biz de bu saldırılara aralıksız olarak maruz kalıyoruz.)

SEO saldırılarının bazılarını durdurmak ne yazık ki mümkün değildir, burada mühim olan zamanında fark etmek ve fark edildiği andan itibaren gerekli adımları atabilmektir.

Bu nedenle web sitenizi her gün izliyor, doğal olmayan değişiklikler yaşandığı zaman hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz.

 

SEO HİZMETİ

 

8 - RAPORLAMA

 

 

SEO çalışmalarının etkisi anlık olarak sitenize yansımaz, SEO uzun vadeli bir iştir. Yapılan tüm değişikliklerin, anlık olarak raporlanması da işte bu yüzden çok önemlidir.

GOSEOO, bir web sitesi için yaptığı tüm çalışmaları anlık olarak raporlar, bu raporlamayı da sizi rahatsız edecek şekilde gerçekleştirmez, web sitesine özel, iki tarafın da istediği an erişebildiği bir panel aracılığıyla gerçekleştirir.

Böylelikle SEO için ödediğiniz ücretin, hem hangi kanallara aktarıldığını, çalışma düzenini, sitenin yükseliş performansını, sağlık sorunlarını anlık olarak da görmüş olursunuz.

 

SEO HİZMETİ

 

ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

 

SEO Hizmetleri alacağınız şirketin gösterebileceği gerçek referansları olmalı, şeffaf olmalı, düzenli raporlama hizmeti sunmalıdır. Özellikle tecrübe sahibi bir firma tarafından yapılmalıdır ki siz işiniz büyüyecek diye beklerken işler kötüye gitmesin. Çünkü hatalı seo uygulamalarının sonucu felaketle sonuçlanmaktadır.

Seo hizmeti alacağınız firmaya soracağınız belli başlı sorular vardır, bunlar:

 

Referans gösterebilir misiniz ?

Bu hizmetin ücretlendirmesini ne şekilde yapıyorsunuz ?

Ne tür yöntemler kullanıyorsunuz ?

İllegal yöntemler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Editör takımınız var mı ?

Günlük/haftalık raporlama imkanınız var mıdır ?

Kaç ay içerisinde etkisini görebiliriz ?

 

Aldığınız cevaplar mantıklı ve olumlu ise herhangi bir problem yoktur.

SEO Hizmeti alırken, aynı zamanda sektörünüzle alakalı anahtar kelime çalışması da istemelisiniz, bir seo uzmanı o sektörde iş getiren, yani direkt müşteriler tarafından aranan kelimeleri bilir ve sizi o kelimeye yönlendirebilir. Boşu boşuna arama hacimleri şişkin kelimelerde yükselmeye çalışıp sizi yormaz ve zamanınızı çalmaz.

Zaten bir ticari siteye SEO çalışması yaparken öncelik müşterilerin ne şekilde arama yaptığını tespit etmektir. Müşteri aramalarının tespiti, özellikle e-ticaret siteleri için, satışın anahtarıdır. Yurt dışındaki bir çok SEO firması popüler anahtar kelimeler yerine Long Tail Keywords çalışmaları yaparlar ki bu aramalar tamamen müşteri aramalarını kapsar.

Aslında işin özü de şudur; Birkaç kelimelik arama sorgularının toplamı, tek kelimelik popüler sorgulamalara hemen hemen eşittir, durum böyle olunca da birkaç kelime grubuna çalışmak, tek kelimeye çalışmaktan başlangıç için daha mantıklı olur, çünkü kısa sürede başarı gelir ve satışlar başlar, sonrasında popüler kelimelere çalışmak, zaten para kazandığınız için problem olmaz, zaman kazanmış olursunuz.

 

Seo Hizmeti

ÖZET

 

SEO Hizmeti Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) anlamına gelir. Bu hizmet çerçevesinde sitenizin doğal yollarla ziyaretçi sağlaması için yapılması gereken uygulamalar, tavsiyeler ve stratejiler geliştirilir.

Bir web siteniz var ve her şey hazır. Peki müşterileriniz sizin web sitenizi nasıl bulacaklar? Bu sorunun cevabı SEO Hizmeti olacaktır. SEO Hizmeti alma ihtiyacınızı doğuran yegane sebeplerden birisi arama motorlarıdır. İnsanlar günümüz artık aradıkları bir çok ürün, hizmet vb. unsurları arama motorları sayesinde bulmaktadır. Bu durum site sahiplerini, arama motorlarındaki arama sonuçlarında çıkma, doğru kişileri siteye yönlendirme gibi bir yarışın içerisine sokmaktadır. SEO Hizmeti size bu yarışta öncülük edecek hizmetlerden biridir. SEO Hizmeti almanız sitenizin arama motorlarında daha çabuk bulunabilmesi, arama motorlarının sitenizde yazan içerikleri daha rahat okuyabilmesi ve anlayabilmesi için gerekli bir hizmettir.

SEO Hizmeti almadan web sitenizi tanıtmanın ve ziyaretçileri sitenize çekebilmenin tek yolu reklamdır. Fakat SEO Hizmeti ile Reklam hizmetini karşılaştırmak gerektirdiğimizde, Reklam hizmeti daha pahalı bir yöntem haline gelir.

SEO Hizmeti ile birlikte Reklam Hizmetinide aynı anda yürütmekte mümkündür. Bu iki hizmeti aynı anda yürütmeniz size hem reklam yoluyla hemde doğal yollarla gelecek ziyaretçi demektir. Ancak burada bir noktayı atlamamak gerekir. Siteye çok ziyaretçinin girmesi bir önem teşkil etmeyebilir. Önemli olan siteye sizin ürünlerinizle ilgilenecek doğru ziyaretçinin girmesini sağlamaktır. Böyle bir yönlendirmeyi profesyonel firmalar tarafından SEO Hizmeti yada Reklam Hizmeti alarak çözmek en doğrusudur.

 

 

ADALAR SEO HİZMETİ, ARNAVUTKÖY SEO HİZMETİ, ATAŞEHİR SEO HİZMETİAVCILAR SEO HİZMETİ, BAĞCILAR SEO HİZMETİ, BAHÇELİEVLER SEO HİZMETİ, BAKIRKÖY SEO HİZMETİBAŞAKŞEHİR SEO HİZMETİ, BAYRAMPAŞA SEO HİZMETİ, BEŞİKTAŞ SEO HİZMETİ, BEYLİKDÜZÜ SEO HİZMETİ, BEYOĞLU SEO HİZMETİ, BÜYÜKÇEKMECE SEO HİZMETİ, BEYKOZ SEO HİZMETİ, ÇATALCA SEO HİZMETİ, ÇEKMEKÖY SEO HİZMETİ, ESENLER SEO HİZMETİ, ESENYURT SEO HİZMETİ, EYÜP SEO HİZMETİ, FATİH SEO HİZMETİ, GAZİOSMANPAŞA SEO HİZMETİ, GÜNGÖREN SEO HİZMETİ, KADIKÖY SEO HİZMETİ, KAĞITHANE SEO HİZMETİ, KARTAL SEO HİZMETİ, KÜÇÜKÇEKMECE SEO HİZMETİ, MALTEPE SEO HİZMETİ, PENDİK SEO HİZMETİ, SANCAKTEPE SEO HİZMETİ, SARIYER SEO HİZMETİ, SİLİVRİ SEO HİZMETİSULTANBEYLİ SEO HİZMETİ, SULTANGAZİ SEO HİZMETİ, ŞİLE SEO HİZMETİ, ŞİŞLİ SEO HİZMETİ, TUZLA SEO HİZMETİ, ÜSKÜDAR SEO HİZMETİ, ÜMRANİYE SEO HİZMETİ, ZEYTİNBURNU SEO HİZMETİ, ANKARA SEO HİZMETİ, BURSA SEO HİZMETİ, İZMİR SEO HİZMETİ, İSTANBUL SEO HİZMETİ

 

New Lines;

 

Adana SEO HizmetiAdıyaman SEO HizmetiAfyon SEO HizmetiAğrı SEO HizmetiAnkara SEO HizmetiAntalya SEO HizmetiArtvin SEO HizmetiAydın SEO HizmetiBalıkesir SEO HizmetiBilecik SEO HizmetiBingöl SEO HizmetiBitlis SEO HizmetiBolu SEO HizmetiBurdur SEO HizmetiBursa SEO HizmetiÇanakkale SEO HizmetiÇankırı SEO HizmetiÇorum SEO HizmetiDenizli SEO HizmetiDiyarbakır SEO HizmetiEdirne SEO HizmetiElazığ SEO HizmetiErzincan SEO HizmetiArdahan SEO HizmetiIğdır SEO HizmetiEskişehir SEO HizmetiGaziantep SEO HizmetiGiresun SEO HizmetiGümüşhane SEO HizmetiHakkari SEO HizmetiHatay SEO HizmetiIsparta SEO Hizmetiİçel (Mersin) SEO Hizmetiİstanbul SEO Hizmetiİzmir SEO HizmetiKars SEO HizmetiKastamonu SEO HizmetiKayseri SEO HizmetiKırklareli SEO HizmetiKocaeli SEO HizmetiKonya SEO HizmetiKütahya SEO HizmetiMalatya SEO HizmetiManisa SEO HizmetiKahramanmaraş SEO HizmetiMardin SEO HizmetiMuğla SEO HizmetiMuş SEO HizmetiKarabük SEO HizmetiKilis SEO HizmetiNevşehir SEO HizmetiNiğde SEO HizmetiOrdu SEO HizmetiRize SEO HizmetiSakarya SEO HizmetiSamsun SEO HizmetiSiirt SEO HizmetiSinop SEO HizmetiSivas SEO HizmetiTekirdağ SEO HizmetiTokat SEO HizmetiTrabzon SEO HizmetiTunceli SEO HizmetiŞanlı Urfa SEO HizmetiUşak SEO HizmetiVan SEO HizmetiYozgat SEO HizmetiZonguldak SEO HizmetiAksaray SEO HizmetiBayburt SEO HizmetiKaraman SEO HizmetiKırıkkale SEO HizmetiBatman SEO HizmetiŞırnak SEO HizmetiBartın SEO HizmetiYalova SEO HizmetiKarabük SEO HizmetiKilis SEO HizmetiOsmaniye SEO HizmetiDüzce SEO Hizmeti