Whatsapp
Tıkla Ara
☰ Menü
× ANASAYFA HAKKIMIZDA SEO PAKETLERİ SEO İLETİŞİM

Çalışma başlangıcında 5 Bin içerik hediye !


KALICI SEO

 

KALICI SEO

http://goo.gl/dQgz6i

 

Kalıcı seo nedir ?

Kalıcı seo yapılabilir mi ?

Kalıcı seo hakkında herşey...

 

Yukarıda görmüş olduğunuz bilgileri makalemizin devamında okuyacaksınız...

 

1. Kalıcı seo nedir ?

 

Kalıcı seo kavramı, genellikle kullanıcıların merak ettikleri ve böyle olsa daha iyi olur dedikleri bir düşünce tarzından ibarettir. Kalıcı seo diye birşey yoktur. Üzülerek söylüyoruz ki seo çalışmaları oldu bitti çalışmalar değillerdir, çünkü seo çalışması uyumluluk mekanizmasıdır ve Google dahil tüm arama motorları sürekli olarak kendini geliştirmektedir, kendini geliştirmekte ve değiştirmekte olan bir sisteme nasıl sabit bir sistem ile kalıcı seo yapılabilir ? Mantıklı düşünüldüğünde bunun imkansız olduğu görünmektedir. Ancak seo çalışmaları profesyonel bir seo şirketi tarafından yapıldığında durum değişmektedir. Profesyonel bir seo firması ile anlaştıysanız, o zaman seo çalışmalarında bir adım öndesiniz demektir, çünkü seo firmaları tüm değişiklikleri sürekli olarak takibetmekte ve bu değişiklikleri de güncel bir şekilde sitenize uygulamaktadırlar. Kalıcı seo diye birşeyin varolması ancak seo çalışmalarının devamlılığı neticesinde ortaya çıkar ve devam eder. Google diyor ki, hatta tüm dünya ve yaşam diyor ki değişime ayak uyduramayan sistemler yok olmaya mahkumdurlar. Bu nedenle sizlerin kalıcı seo dan kastettiğiniz ancak devamlı olarak yapılan bir seo çalışması olmalıdır. Ancak bu şekilde kalıcı seo başarısı elde edersiniz.

 

2. Kalıcı SEO yapılabilir mi?

 

Kalıcı seo yapılamasa bile, kalıcı seo ile aynı düşünce tarzında devamlı seo yapılmalıdır. Devamlı seo terimi kalıcı seonun yerini alacak en ideal kelimedir, neden mi?

Çünkü kalıcı seo yerine kullanacağımız devamlı seo kavramı hem internet sitenizin optimum başarı sağlamasına yardımcı olacak, hem de optimum seo başarısın devamlılığını sağlayacaktır. Profesyonel bir seo firması ile çalışmak bu denli önem taşımaktadır. Kalıcı seo kelimesi üzerine daha fazla yoğunlaşmadan anlaşmalı bir kurum seçerek devamlı seo çalışmasına geçmeli ve bu çalışmayı sürdürerek sitenize ve kendinize zaman vermelisiniz.

 

KALICI SEO HAKKINDA HERŞEY

 

 

Kalıcı SEO ise bütün SEO çalışmaları tamamlanmış ve arama motorlarında üst sıralara kadar çıkmış olan bir sitenin zaman içerisinde aynı konumunu koruyarak alt sıralara düşmemesi demektir. Zaten yukarıda da bahsettiğimiz gibi sitenin seo konusunda kalıcı bir hale gelmesi için devamlı seo yapılması şarttır. Siteniz, sıralamalarda düşmeye başladığı anda, önceki yapılan çalışmaların hiç bir anlamı kalmamaktadır.

Çünkü önceki yükselişler, adeta bir saman alevine benzemektedir. Bildiğiniz gibi gerçek ve sanal hayatta, önemli olan zirveye çıkmak değil, zirvede kalabilmeyi başarmaktır. Eğer geçici bir SEO yapar veya yaptırırsanız, sitelerdeki kalıcılık zamanla azalmaya başlar; ancak kalıcı SEO uygulaması yapılan sitelerde bu azalışlar görülmezler.

Kalıcı SEO yapmak, kişilerin fikirlerini daha iyi sunmalarını sağladığı gibi arama motorlarında da ilk sıralarda yer alarak daha fazla kişiye ulaşılmasını sağlar. Doğal ve kalıcı SEO uygulamasının bazı püf noktaları vardır. Bu püf noktaları bilindiğinde istenilen özelliklere sahip bir siteye,çok rahat bir şekilde ulaşılmış olacaktır.

 

 

KALICI SEO

NASIL YAPILIR ?

 

 

Doğal ve kalıcı SEO konusunda şunlar yapılmalıdır:

Site içerisinde yayınlanan makalelerde anahtar kelime belirlemesi, arama motorlarında en çok aranan anahtar kelimelerden seçilerek metin içerisine yayılmalıdır. Bu sayede arama motorları için en doğal SEO türü yapılmış olur.

Siteye koyulacak bilgilerin doğru olmasına ve içeriğinin zengin olmasına dikkat edilmelidir. Doğal bir SEO’nun vazgeçilmez parçalarından olan bilgi yoğunluklu yazılar her zaman bir adım öne çıkar. Bu sebeple sitenize koyduğunuz yazılarınızda laf kalabalığı yapmamaya gayret edin. Mümkün mertebe ilgi odaklı olun.

Sosyal paylaşım sitelerinde, site ziyaretçilerinin sayfaya ait olarak yaptıkları paylaşımlar da doğallığı artıracaktır. Bu sebeple ziyaretçilerinizin ilgisini çekecek bilgi ve materyalleri kullanmaya çalışın.

 

Kalıcı SEO için günlük olarak site içerisinde paylaşımlar yapılmalıdır. Paylaşım yapılmayan sitelerin zamanla kalıcılığı azalacaktır. Yani sitenizi olabildiğince güncel tutmaya çalışın.

 

Kalıcı SEO için aktarılan her çalışmanın SEO kriterlerine tam olarak uyması gerekir. Bir yazıda tam bir şekilde uygulanan SEO, diğer yazılarda da aynı şekilde olmazsa arama motorlarındaki kalıcılık azalacaktır.

Sitenin içerisindeki paylaşımlar başka siteler tarafından ne kadar çok referans gösterilirse o kadar da kalıcı SEO yapılmış olacaktır. Kaliteli siteler ile aranızı iyi tutmaya çalışın.

Kalıcılıkta bir diğer nokta ise konuların genellikle güncel ve en çok aranan konulardan oluşmasına bağlı bir durumdur. Güncel meselelerde ilgi çeken başlıklar altında yapılan paylaşımlar doğal ve kalıcı SEO olacaktır.

 

 

KALICI SEO

 

 

Bu biz işleme kalıcı seo diyoruz. Yapmak zor değildir. Zaman, sabır ve emek ister. Emek vermekte kolay iş değildir. Teknik olarak imkansız hiçbirşey yoktur. Önemli olan azimle istemek ve tutkuyla çalışmaktır. Web siteniz iyi şekilde insanlara hitap edebiliyor, kullanımı kolay ve Google kurallarına uyuyorsa bu site potansiyel olarak Google sıralamasında iyi bir yerde yer alabilir. Hala yer almadı diyorsunuz hatta ilk 500 sonuç içerisinde web sitemi hedef arama kelimesinde göremiyorum. Neden? sorusunu soran binlerce web site sahibi, webmaster ve seo uzmanı dahi gördüm. Nedeni şudur: Sizin bakış açınızdan müşteri ve Google’ın bakış açısı aynı değildir. Google bakış açısı müşterinin bakış açısına çok yakındır. Google Algoritmasında milyonlarca site var. Hepsini tek tek inceliyor. Kullanıcılar hangi siteye özen gösteriyor? Neden kullanıcılar sevilen bu siteden vazgeçmiyor? Bir gün içerisinde yemeğini dahi o sitede gezerek bilgisayar başında kalan insanlar var. Bunları lütfen unutmayınız ve bu nedenle kalıcı seo yaptırmak amacındaysanız en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz...

 

New Lines;

 

Adana KALICI SEO, Adıyaman KALICI SEO, Afyon KALICI SEO, Ağrı KALICI SEO, Ankara KALICI SEO, Antalya KALICI SEO, Artvin KALICI SEO, Aydın KALICI SEO, Balıkesir KALICI SEO, Bilecik KALICI SEO, Bingöl KALICI SEO, Bitlis KALICI SEO, Bolu KALICI SEO, Burdur KALICI SEO, Bursa KALICI SEO, Çanakkale KALICI SEO, Çankırı KALICI SEO, Çorum KALICI SEO, Denizli KALICI SEO, Diyarbakır KALICI SEO, Edirne KALICI SEO, Elazığ KALICI SEO, Erzincan KALICI SEO, Ardahan KALICI SEO, Iğdır KALICI SEO, Eskişehir KALICI SEO, Gaziantep KALICI SEO, Giresun KALICI SEO, Gümüşhane KALICI SEO, Hakkari KALICI SEO, Hatay KALICI SEO, Isparta KALICI SEO, İçel (Mersin) KALICI SEO, İstanbul KALICI SEO, İzmir KALICI SEO, Kars KALICI SEO, Kastamonu KALICI SEO, Kayseri KALICI SEO, Kırklareli KALICI SEO, Kocaeli KALICI SEO, Konya KALICI SEO, Kütahya KALICI SEO, Malatya KALICI SEO, Manisa KALICI SEO, Kahramanmaraş KALICI SEO, Mardin KALICI SEO, Muğla KALICI SEO, Muş KALICI SEO, Karabük KALICI SEO, Kilis KALICI SEO, Nevşehir KALICI SEO, Niğde KALICI SEO, Ordu KALICI SEO, Rize KALICI SEO, Sakarya KALICI SEO, Samsun KALICI SEO, Siirt KALICI SEO, Sinop KALICI SEO, Sivas KALICI SEO, Tekirdağ KALICI SEO, Tokat KALICI SEO, Trabzon KALICI SEO, Tunceli KALICI SEO, Şanlı Urfa KALICI SEO, Uşak KALICI SEO, Van KALICI SEO, Yozgat KALICI SEO, Zonguldak KALICI SEO, Aksaray KALICI SEO, Bayburt KALICI SEO, Karaman KALICI SEO, Kırıkkale KALICI SEO, Batman KALICI SEO, Şırnak KALICI SEO, Bartın KALICI SEO, Yalova KALICI SEO, Karabük KALICI SEO, Kilis KALICI SEO, Osmaniye KALICI SEO, Düzce KALICI SEO