Whatsapp
Tıkla Ara
☰ Menü
× ANASAYFA HAKKIMIZDA SEO PAKETLERİ SEO İLETİŞİM

Çalışma başlangıcında 5 Bin içerik hediye !


SEO NASIL YAPILIR

 

SEO NASIL YAPILIR

http://goo.gl/tHO4Ea

 

SEO Nasıl yapılır, Ne İşe Yarar? Harika bir sorudur. Çünkü herkesin bildiğinin aksine olan ciddi bazı çalışmaların çoğunun hiçbir etkisi olmayacağı gibi bir de sitenize Google gözüyle zarar verecektir.

SEO Nasıl yapılır diye sorduğunuza göre, SEO'nun ne demek olduğunu anlamışsınız ve SEO'nun nasıl yapılacağını aramaya çalışıyorsunuz demektir ve bu sizin için çok uzun ve meşakkatli bir yolun başlangıcıdır. Çünkü SEO, en güzel tanımla Arama motoru nun gözüne girmek anlamına gelmektedir.

SEO; herşeyden önce 2'ye ayrılır.

1. Site İçi SEO

2. Site Dışı SEO

Olmak üzere SEO'nun alt dalları tamamiyle birbirinden farklıdır. Ortalama bir metinde anlatılmaya kalkılsa herhalde binlerce sayfada site içi seo ve site dışı seo bitmez.

Ancak bir kez daha Ufak çaplı SEO Nedir üzerinden konuya girelim ve ufak bir tekrar edelim...

 

SEO NEDİR

 

SEO nedir? en basit anlamıyla arama motoru olan Google, Yahoo, Yandex ve Bing'in bazı arama kriterlerini yerine getirerek, siteye kullancıı gözüyle güzel bir görünüm vermek, hatasız bir yazılım yapmak ( ya da en azından SEO uyumlu ) daha sonra ise siteyi tanıtarak siteye hem ziyaretçi çekmek hem de site otoritesini arttırmaktır.

Peki, SEO Nasıl yapılır?

Hem site içi hem de site dışından bir yazılım cı grubu ve SEO grubunun beraber çalışması ile, daha sonra sosyal medya ile uğraşacak olan kişi katılımının da gerçekleştirilerek, sitenin hem içeriğinin arttırılması, hem tanınırlığının arttırılması hem de site içi yazılımsal problemlerinin ortadan kaldırılarak tanıtılmaya başlanması ile artan bir marka değeri ne sahip olması demektir.

Tam da bu nokta GOSEOO ve şirket ekibinin sizin yardımınıza geldiği noktadır. GOSEOO hem uzman alt yazılım grubu hem sosyal medya planlamacısı hem bilinirlik arttıran tanıtımları düzenleyen SEO kadrosu ile yanınızda olan İstanbul'un en iyi SEO şirketi'dir.

Web siteniz ile ilgili link paylaşımlarında da bulunacak olan GOSEOO hedef ve talepleriniz doğrultuısunda en iyi hizmeti almanıza fırsat tanımaktadır. GOSEOO aracılığı ile yapılan paylaşımlardan kısa bir zaman sonra sahip olduğunuz web sitesi Google Arama Motoru tarafından en üst sıralara çıkarılacak ve ziyaretçi sayısı artacaktır. Eğer sizler de en iyi seo firması ile tanışmak isteyenlerdenseniz GOSEOO ile iletişime geçebilirsiniz.

SEO demek, GOSEOO ile yükselmek...