Whatsapp
Tıkla Ara
☰ Menü
× ANASAYFA HAKKIMIZDA SEO PAKETLERİ SEO İLETİŞİM

Çalışma başlangıcında 5 Bin içerik hediye !


SEO UZMANI

 

SEO UZMANI

http://goo.gl/asYOsg

 

 

SEO UZMANLARI

 

SEO Uzmanı , SEO Danışmanı internet sitenizin arama motorların da erişebilir olmasını sağlar SEO Uzmanı istediğiniz anahtar kelimeler de arama motorların da üst sıralarda yer almanızı , üst sıralara çıkmanızı sağlayan SEO çalışmasını yapar, sitenizin trafiğini sıklaştırır, arttırır firmanız ve ürünleriniz ile hedeflenen kitleyi , müşteriyi buluşturur.  iyi bir SEO Uzmanı kısa süreli çözümlerden SEO uzun süreli ve stabil ,  sağlıklı sonuçlar veren çözümleri uygular ve takibini sürdürür SEO Uzmanı bu tecrübeye sahip kişidir. Arama motorları aramaların da sitenizin tanınması ve öncelik kazanması için yapılması gereken metot ve stratejilerin toplamına SEO ( Search engine optimization ) yani arama motoru optimizasyonu çalışması, kısacası SEO diyebiliriz. Arama motorlarına en güncel ve en iyi örnek tabi ki Google dir. Her arama motoru farklı uzmanlıklar gerektirebilir.  

 

SEO Uzmanları

NASIL ÇALIŞIR ?

 

SEO aşama aşama sürdürülen bir süreçtir.  Piyasa ve rakipsiteler değerlendirilir, site analiz edilir, tanıtımlar yapılır ve backlik alımları gerçekleştirilir sosyal medya çalışmaları yapılır gerekli kriterler uygulanır. SEO Uzmanı tüm bu aşamaların takibini, değerlen ve bu süreçte nerde nasıl bir strateji izlenmesi gerektiğinin krokisini çizen ve uygulayan kişidir. Tahmin kabiliyeti ve tecrübe ile özenli bir çalışma SEO için olmazsa olmazlardandır.

 

NEDEN İLK SIRA ?

 

Google ’da ilk sıralar da çıkmak, reklamın en güncel ve önemli hali diyebiliriz. Bunun farkında olan firmalar gözünü televizyon reklamları kadar google aramalarında ilk sıralarda çıkmaya yöneltiyorlar. Google aramalarında  üst sıralar da çıkmak belli bir Google SEO Uzmanı tarafın dan yapılan, SEO çalışması ve emeği gerektiren bir süreçtir. Planlı ve programlı çalışma, gözlemleme ve sınama yeteneği gerektirir. SEO konusunda uzmanı olan kişiler kendilerini sürekli geliştirmeli ve arama motorlarının algoritmalarını takip etmek zorundadır. Çünkü arama motorları belli dönemlerde algoritmalarını değiştirir ve sıralamalarındaki ölçütlerde değişiklikler yapabilirler. Amaç arama motorların da üstlere çıkmak için yapay SEO sonucu arama motorlarının sistemlerini kandıran uygulamalar yerine kullanıcının takip etmek istediği, ilgisini çeken içeriklerle dolu siteleri teşvik etmektir.

 

SEO Uzmanı arama motorlarının nasıl düşündüğünü ve ne istediğini anlamaktan, arama motorlarının çalışma mantığını öğrenmek ve araştırma ile  kendini geliştirmek, deneme yanılma yoluyla edilmiş bilgi tecrübelerin ispatlanmış teknik bilgiler ile harmanlanması iken, ne yazık ki her çalışma ortamında olduğu gibi işin sadece ‘deneme yanılma ve sonuca ulaşma’ kısmında takılı kalmış birçok kişi de kendini '‘ SEO Uzmanı '’ olarak gösteriyor ve birçok firmaya hem para hem de zaman olarak çok büyük kayıplar getiriyor. Bilginin, tecrübenin ve emeğin yerine hileyi kullanan bu sözde uzmanlar yapay anlık sonuçlar kazandıran yapay uygulamalar ile uzun vadede sadece zarara ve hatta sitenin yasaklanmasına neden olabilecek SEO çalışmaları yürütüyorlar. Arama motorları’nın  sistemlerinin derinliğini kendi vizyonlarında ve arama motorlarının çalışanlarını kendi zekalarında sanan bu kitleler bu alanın itibarını zedeliyorlar ve emek hırsızlığı yapıyorlar.

Tüm arama motorları spider (örümcek) ismi verilen mini programlar ile siteleri tararlar ve içeriklerini kontrol ederler. Spiderlar Arama motorlarının, servislerinin veri tabanlarını genişletmek amacıyla sürekli olarak yeni web sitesi araması yapan programlardır. Örneğin Google örümcekleri sitenize gelir, sitenizdeki verileri tarar ve kendi veri tabanına aktararak sitenizi arama sonuçlarında göstermeye başlar.

Spiderlar özellikle sitelerin başlık ve açıklamalarını inceler ve ona göre bir sıralama oluşturur. Bu örümcekler hesabına çalıştığı arama motoru sitesinin kendisine özel kriterlerine göre değerlendirme yapar ve eğer siteniz o arama motoruna özel kriterleri yerine getirmişse sonuç sayfasında ilk sıralarda yer alabilir. Bu programlar yapay SEO çalışmalarını imlerler ve siteleri arama motorlarından çıkartabilirler.  Son zamanlarda yapılan ve yapılma yolları yaygınlaştırılan yanlış SEO çalışmalarının sonuçları olarak günümüzde ne yazık ki yeni açılan bir çok websitesi arama motorları tarafından filtreleniyorlar. Arama sonuçlarından ‘dışlanıyorlar’. Yapay çözümler, kısa süreli çözümler, kısa süreli yükselmeler her zaman tehlikeli ve uzun vadede yararsızdır. Yapay Seo yerine uzmanlar tarafından yönetilen ve sürdürülen Doğal SEO uzun vadede hem daha kalıcı hem de daha güçlü ve etkilidir.

 

SEO Uzmanı

OLMANIN ZORLUKLARI

 

Google Penguen 2.1,  Panda 4.0 Güncellenme ve Google Hummingbird'ın ortayı çıkması SEO Uzmanları nın işine oldukça zorlaştırdı. Artık öyle bir döneme geldik ki, SEO hizmeti alabilmesi için gerçek bir uzman bulması da kolay değil. Geçmişteki dönemlerinde sadece Beyaz Şapka SEO teknikleri uygulanan uzmanları artık ayakta kalmayı başardılar. Siyah Şapkalı SEO (Hileli SEO) uygulanan uzmanları ise geçmişteki yanlış uygulamaları temizlemekle  meşguller yada artık başka bir işi ile uğraşıyorlar. 

 

"Bir hafta içinde 1. Sırada Çıkartıyoruz" Diyenlere DİKKAT !!!

 

Onlar Size en yüksek derecede zarar veren SEOCU 'lardır. 

İyi bir SEO Uzmanı bilimsel olarak değil, özet olarak kısa bir şekilde açıklayalım. 

Google'ın tüm kalite politikaları gözün önünde bulundurarak bir web siteyi organik yöntemleri takip ederek ve riske girmeden sıralamada üst sıraya taşıyan bir uzmanıdır.   

Geçmiş yıllara göre Bir SEO Uzmanı Google aramadaki sonuçları daha az bir zaman dilim içinde alabiliyordu. Ama ne yazık ki artık o günler geride kaldı. Google artık eskiden daha şeffaf ve dürüst web sitelere önem veriyor ve hile yaparak ön plana çıkan web sitelere çok kolay yöntemleriyle tespit edip cezalandırabiliyor.

 

SEO Uzmanı

NASIL SEÇİLİR ?

 

SEO firma veya bir uzman seçerken çok dikkat edilmesi gerekir. Çünkü tek bir yanlış uygulama web sitenizi google da yasaklanmasına sebep olabilir.

 

''İyi bir SEO uzmanı seçerken dikkat edilmesi gerekenleri''

 

Web Site içinde kullanılan içerik ve Resimler organik olmasına dikkat edilmesi.

Link Satın alıp değil link yaratarak çoğaltılması

Web Siteyi gelen ziyaretçilere analiz ederek ve web siteden hemen çıkma oranı iyi bir seviyede tutmasına dikkat etmesi.

Sayfa değeri yüksek olan blog ve web sitelere sahip olması.

Tekli Anahtar Kelime, ikili Anahtar Kelime ve Uzun kuyruklu anahtar kelime referansları

Kendi Sitesi hangi kelimelerde üst sıralarda. 

 

NEW LİNES;

 

ADALAR SEO UZMANI, ARNAVUTKÖY SEO UZMANI, ATAŞEHİR SEO UZMANI, AVCILAR SEO UZMANI, BAĞCILAR SEO UZMANI, BAHÇELİEVLER SEO UZMANI, BAKIRKÖY SEO UZMANI, BAŞAKŞEHİR SEO UZMANI, BAYRAMPAŞA SEO UZMANI, BEŞİKTAŞ SEO UZMANI, BEYLİKDÜZÜ SEO UZMANI, BEYOĞLU SEO UZMANI, BÜYÜKÇEKMECE SEO UZMANI, BEYKOZ SEO UZMANI, ÇATALCA SEO UZMANI, ÇEKMEKÖY SEO UZMANI, ESENLER SEO UZMANI, ESENYURT SEO UZMANI, EYÜP SEO UZMANI, FATİH SEO UZMANI, GAZİOSMANPAŞA SEO UZMANI, GÜNGÖREN SEO UZMANI, KADIKÖY SEO UZMANI, KAĞITHANE SEO UZMANI, KARTAL SEO UZMANI, KÜÇÜKÇEKMECE SEO UZMANI, MALTEPE SEO UZMANI, PENDİK SEO UZMANI, SANCAKTEPE SEO UZMANI, SARIYER SEO UZMANI, SİLİVRİ SEO UZMANI, SULTANBEYLİ SEO UZMANI, SULTANGAZİ SEO UZMANI, ŞİLE SEO UZMANI, ŞİŞLİ SEO UZMANI, TUZLA SEO UZMANI, ÜSKÜDAR SEO UZMANI, ÜMRANİYE SEO UZMANI, ZEYTİNBURNU SEO UZMANI, ANKARA SEO UZMANI, BURSA SEO UZMANI, İZMİR SEO UZMANI, İSTANBUL SEO UZMANI, SEO UZMANI İSTANBUL

SEO Uzmanı

 

New Lines;

 

Adana SEO UzmanıAdıyaman SEO UzmanıAfyon SEO UzmanıAğrı SEO UzmanıAnkara SEO UzmanıAntalya SEO UzmanıArtvin SEO UzmanıAydın SEO UzmanıBalıkesir SEO UzmanıBilecik SEO UzmanıBingöl SEO UzmanıBitlis SEO UzmanıBolu SEO UzmanıBurdur SEO UzmanıBursa SEO UzmanıÇanakkale SEO UzmanıÇankırı SEO UzmanıÇorum SEO UzmanıDenizli SEO UzmanıDiyarbakır SEO UzmanıEdirne SEO UzmanıElazığ SEO UzmanıErzincan SEO UzmanıArdahan SEO UzmanıIğdır SEO UzmanıEskişehir SEO UzmanıGaziantep SEO UzmanıGiresun SEO UzmanıGümüşhane SEO UzmanıHakkari SEO UzmanıHatay SEO UzmanıIsparta SEO Uzmanıİçel (Mersin) SEO Uzmanıİstanbul SEO Uzmanıİzmir SEO UzmanıKars SEO UzmanıKastamonu SEO UzmanıKayseri SEO UzmanıKırklareli SEO UzmanıKocaeli SEO UzmanıKonya SEO UzmanıKütahya SEO UzmanıMalatya SEO UzmanıManisa SEO UzmanıKahramanmaraş SEO UzmanıMardin SEO UzmanıMuğla SEO UzmanıMuş SEO UzmanıKarabük SEO UzmanıKilis SEO UzmanıNevşehir SEO UzmanıNiğde SEO UzmanıOrdu SEO UzmanıRize SEO UzmanıSakarya SEO UzmanıSamsun SEO UzmanıSiirt SEO UzmanıSinop SEO UzmanıSivas SEO UzmanıTekirdağ SEO UzmanıTokat SEO UzmanıTrabzon SEO UzmanıTunceli SEO UzmanıŞanlı Urfa SEO UzmanıUşak SEO UzmanıVan SEO UzmanıYozgat SEO UzmanıZonguldak SEO UzmanıAksaray SEO UzmanıBayburt SEO UzmanıKaraman SEO UzmanıKırıkkale SEO UzmanıBatman SEO UzmanıŞırnak SEO UzmanıBartın SEO UzmanıYalova SEO UzmanıKarabük SEO UzmanıKilis SEO UzmanıOsmaniye SEO UzmanıDüzce SEO Uzmanı