Whatsapp
Tıkla Ara
☰ Menü
× ANASAYFA HAKKIMIZDA SEO PAKETLERİ SEO İLETİŞİM

Çalışma başlangıcında 5 Bin içerik hediye !


SEO YAPTIRMAK İSTİYORUM

 

SEO YAPTIRMAK İSTİYORUM

PEKİ AMA NASIL YAPTIRACAĞIM ?

http://goo.gl/hnvSCv

 

SEO yaptırmak istiyorum sözlerini içinizden geçirdiğinizi duyar gibiyiz. Peki seo yaptırmak istiyorum demek yeterli mi, elbette ki hayır. Bir internet sitesi sahibinin bilmesi gereken başlıca unsur seo yaptırmak istiyorum dedikten sonra harekete geçmektir. Neden mi...

Birçok web sitesi sahibi üzerinde yapılan araştırmaya göre seo yaptırmak istiyorum diye düşünen ancak kendisinin de bunu yapabileceğini düşünen yüzde 40'lık bir kitle olduğunu açıkça göztermiştir. Bunun üzerine seo yaptırmak istiyorum deyip profesyonel bir seo firması nı seçenlerin sayısı yüzde 60'lık bir noktadadır. Doğru olan da bu konuda uzman olan bir firma ile bu yola çıkmaktır, aksi halde kendi bildiği veya öğrendiğini düşündüğü şeyleri yapan kullanıcılar Google ve diğer arama motorlarından çoğu zaman ban yemekte daha açık konuşmak gerekirse sitesini fazlasıyla negatif etkileyip siteye zarar vermektedir.

Bu noktada esas yapılması gereken işlem seo yaptırmak istiyorum dedikten sonra işinde uzman bir firma ile çalışmaktır. Aklın yolu birdir ve her zaman da böyle kalacaktır. Bu hususta sizlere seo çalışması ile ilgili ufak bir bilgilendirme vermek istiyoruz.

SEO yaptırmak istiyorum demek ile seo çalışmasını profesyonel bir seo firmasına yaptırmak arasındaki farklılıkları bir parça sizlere anlatmak istiyoruz.

Örneğin; Biz Goseoo olarak öncelikle sitenizi analiz ediyor ve daha sonra ise sitenizi analiz ederken, sizlere sitenizde yapılması gereken çalışmalar ile ilgili bilgi veriyoruz bu bilgi neticesinde aşağıdaki gibi çalışmalar örnek olarak karşınıza çıkıyor ve ön rapor şeklinde nelerin yapılması gerektiğini birkaç ek sistem ile görmüş oluyorsunuz...

 

SİTENİZ İÇİN HAZIRLANAN ÖN YAPILACAKLAR RAPORU ÖRNEK.1

 

1 - Site içi + Site Dışı SEO Analizi ve Raporlama – Adwords ve Facebook Çalışma başlangıcı ile SEO altyapısı hazırlanması

2 - Title + Description + Keywords Planlaması ve SEO Köprülemeleri oluşumu

3 - Anahtar Kelime Analizi ve Önerisi / 3 Adet

4 - Projeye Özel Müşteri Temsilcisi ( Diğer Seçimlerin yanına Eklenmelidir )

5 - Anahtar Kelime SEO Çalışması / 1-3 Kelime Sınırlı

6 - Dünya ve Ülke Sıralama Yükseltici Alexa Upper System

7 - Site Hata Raporlaması

8 - Aylık Organik Ziyaretçi - ( Yabancı IP; 8.000 ) - ( Türk IP; 2.000 )

9 - Google Adwords Kampanya Düzenleme ve Kampanya Yönetimi

10 - Rakip Analizli Farklılık Oluşturucu Makale Yazımı - SPSS analizi dahil ( 50 Makale )

11 - İçerik Üretimi ( 50 Farklı SEO Opt. İçerik )

12 - Google Site Bot Zaman Takibi

13 - Profesyonel DMOZ Başvurusu

14 - Facebook Sayfa Kuruluşu + 500 Takipçi ( Organik - Türk )

15 - Facebook Sayfa Kontrolü + Kampanya ve Pazarlama Faaliyetleri Yönetimi

16 - Sektörel Facebook Sayfasından 350 Tanıtım Paylaşımları

17 - Analytics ve Webmasters Takibi ve Raporlaması

18 - Sosyal Medya Çalışmaları ( Twitter - İnstagram )

19 - Youtube Video Tanıtımı - ( İntro tanıtım ) / 2 Adet

20 - Backlink Analizi ve Backlink Alımı + 10.000 Backlink

21 - Detaylı SEM ( Search Engine Marketing ) Hizmeti

22 - Rakip Analizi ve Raporlama 1 Rakip

23 - Rakip odaklı BLACK SEO - 1 Rakip ( Gizlidir )

24 - Site Sıralama Kontrolleri ve Raporlaması

25 - Rakip + Sektör + Ürün Bazlı SEO

26 - Kuruma Özel Müşteri temsilcisi

NOT ; Çalışmalardaki sayılar arttırılabilir veya azaltılabilmektedir.

 

SEO YAPTIRMAK İSTİYORUM

 

Yukarıda görmüş olduğunuz üzere, seo yaptırmak istiyorum cümlesini profesyonel bir firma ile yapmak sizlere öncelikle yol haritası verir ve bu yol haritası sayesinde, kendiniz yanlış çalışmalar ile yapacağınız yanlışların önüne geçerek, bir de üzerine white hat seo ile kurumunuzu korumuş oluyorsunuz. Yol haritasının sizlere verilmesi neden önemlidir, çünkü sizler de bizler kadar takip ederek sıralamalarınız dışında nelerin yapıldığını görmelisiniz. SEO yağtırmak istiyorum derken dikkatli olmalısınız. SEO'nun ne kadar değerli olduğunu ve asla yanlış yapılmaması gerektiğini bilmelisiniz.

SEO yaptırmak istiyorum cümlesini neden söylediniz?

SEO yaptırmak istiyorum derken bunu bilerek mi söylüyorsunuz?

SEO yaptırmak istiyorum peki kendiniz neden yapmamalısınız?

 

Bu soru cümleleri çok önemlidir, sizler öncelikle seo nedir bunu bilmeli ve yanlış şeyler yapmamalısınız, seo nun ne olduğunu ne kadar tehlikeli bir iş olduğunu bilmelisiniz, profesyoneller dışında yapılmaması gerektiğini de bilmeniz gerekiyor, sitenize çok ciddi zararlar verebilir üst sıralara çıkartacağım derken siteniz çok ciddi manada silinebilir. Tüm emekleriniz boşa gidebilir, ve bu tehlikelerden korunmanın en iyi yolu bu konuda profesyonel bir şirket ile çalışmaktır. 

SEO yaptırmak istiyorum demek çok kolaydır ama doğruyu seçmek bazen zor olabiliyor, bu nedenden dolayı en güzeli sizlerin seo yaptırmak istiyorum cümlesini bilerek kurmanızdır. SEO nedir nasıl yapılır herkesin söyledikleri ve yanlış bilgilerden arınmalı, profesyonel bir seo şirketi ile çalışmalısınız.

SEO zor bir iştir, bunu kolaya indirgeyip, çok büyük paralar kaybedebilirsiniz. Bu nedenle yapmanız gerken çok basittir, bizlere ulaşıp, yaptırmak istediğiniz çalışma hakkında profesyonelce işe başlamak. Sözleşme ile güven altına alınmış müşteri ilkesine dayalı olarak çalışan Goseoo, sizlere gerçek başarıyı vaadediyor.

Google'da üst sıralar için, seo yaptırmak istiyorum demeyin, yaptırın. SEO yapmanın ne kadar zor bir iş ve kapsamlı bir iş olduğunu bilerek hareket edin.

 

NOT;

SEO Yaptırmak istiyorum deyen herkesin, öncelikle seo nedir, seo yanlış yapılırsa ne olur, seo neden profesyonellerin işidir gibi bilgileri araştırmasını önemle rica ederiz, birçok kullanıcı kendisi zararlı çalışmalara binlerce lira harcadığı için, ilk sitelerini kaybediyorlar. Lütfen siz de siteniz biraz olsun değerli ise, gereken şeyleri yapın ve bizle iletişime geçin...