Çalışma başlangıcında 5 Bin içerik hediye !


KURUMSAL SEO UZMANI

KURUMSAL SEO UZMANI

http://goo.gl/nVo4RK 

 

Kurumsal Seo Uzmanı Nedir

 

Kurumsal SEO Uzmanı, SEO Çalışması konsunda kurumsal bir raporlama ve çalışma sunan, aylık raporlamaları takibeden ve düzenleyen, bunun yanında da Kurumsal manada sözleşmeli bir iş yükü olan firma temsilcisine verilen sıfattır.

 

Kurumsal Seo Uzmanı Ne Demek

 

Kurumsal SEO Uzmanı, en önemli işlevi kurumsal yazışmalarda da kendisini geliştirmiş olan, hem SEO bilgi ve becerisi hem de yazışmalardaki hassasiyeti ile tam bir müşteri uyumluluğuna sahip olması gereken SEO çalışmaları ve Arama motorları algoritmaları bilir kişisidir.

 

Kurumsal Seo Uzmanı Olmak İçin

 

Kurumsal SEO Uzmanı olmak için öncelikle şu maddelerin bulunması gereklidir;

 

* Bir kurumun parçası olmak

* Kurumsal yazışmalar ve Şirket temsilinde iyi olmak

* Kurumsal çalışmaları raporlayabilmek takibedebilmek

* Sonuç odaklı olmak

* Firma temsilinde başarılı olmak

* Yüksek çaptaki seo kelimelerinde kısa zamanda çözümler sunabilmek

 

Kurumsal Seo Uzmanı Ne İş Yapar

 

Kurumsal SEO Uzmanı, kurumunu en iyi şekilde temsil ederken aynı zamanda SEO Çalışmaları konusunda da freelance SEOCU lardan çok daha bilgili ve başarılı olması gerektiği için, aylık çalışmalar ve raporlamalar konusunda, sonuç odaklılıkta da zirvede olmalıdır. Bu da bir SEO Uzmanı nı, Kurumsal seo uzmanı haline getirecektir.

 

SEO UZMANI

 

SEO Uzmanı freelance olabileceği gibi bir kuruma da bağlı çalışabilir ancak, her SEO Uzmanı Kurumsal SEO Uzmanı olamaz, belirli yetiler ve yeteneklerle donatılmış bir geçmiş CV'si şarttır. Yukarıda da belirttiğimiz bazı özellikleri olması gereken Kurumsal SEO Uzmanları ile sadece SEO Uzmanı yım diyenleri bir tutmamak en doğrusu olacaktır.

 

KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI

 

Kurumsal SEO Çalışması ancak Kurumsal SEO Uzmanları tarafından yapılabilir. Çünkü Kurumsal SEO Çalışması da Kurumsal SEO nun alt etkenlerine sahip olan bireylerce bir firma garantisi ile yapılabilecektir. '' Kaliteli SEO '' anahtar kelimesi ile '' SEO Firmaları '' anahtar kelimesi'nin ayrı zorluk derecelerine sahip olduğu gibi, Kurumsal SEO Çalışması da ayrıca önemli bir anahtar kelime dir. Bu nedenle Kurumsal SEO Çalışması da çabası da apayrıdır. Haber SEO kelimesi ile Oyun SEO kelimesi gibi kelimeler ile Opencart SEO kelimesi gibi güçlü arama kelimeleri aynı saftadır. Ancak bu tarz kelimelerde kurumsal seo çalışması ve kurumsal seo uzmanı olan kişiler yapacağı çalışmalar ile ön planda olacaklardır. Wordpress SEO da aynı şekilde önemli seo uzmanları tarafından çalışılması gereken SEO Kelimeleri nden biridir... Gibi...

 

KURUMSAL SEO FİYATLARI

 

Kurumsal SEO Fiyatları da tabii ki Freelance SEOCU ların verdiği fiyattan daha düşük olacaktır bunun sebebi herşeyden önce vergidir. Çünk Kurumsal SEO Çalışması yapan Kurumsal SEO Uzmanı arkadaşların bir de Kurumsal Vergi yükleri vardır bunun daha başlangıç olduğunu sayar ve bir de yanınızda çalışanların Sigorta giderleri Maaşları gibi eksteriyel giderleri düşünürsek bu Kurumsal SEO Çalışması için çalışan Kurumsal SEO Uzmanı olan arkadaşların da belli bir gider kalemi olacaktır, ancak siteniz için 1 freelance çalışan yerine belki de 10 çalışan başka başka teknikler uygulayacak ve haliyle Kurumsal SEO Çalışmaları nın Faydalarını sizlere gösterecektir. Hem zaman hem hız olarak...

SEO Demek, GOSEOO ile yükselmek...