Whatsapp
Tıkla Ara
Bu Ay Neler Oldu ? : Furkan Bey İletişim Sayfasından Seo İçin Talepte Bulundu...
Seo / E-Ticaret Seo / Ticimax Seo / Ticimax Görsel Resim SEO Sistemi Hakkında

Ticimax Görsel Resim SEO Sistemi Hakkında

4.8
(29)

Ticimax Görsel Resim SEO Sistemi Hakkında

Görseller kullanıcılar ile etkileşim halinde olmanın en verimli yollarından biri olmaktadır. Bu özellikle e ticaret siteniz için müşterileriniz veya site kullanıcıları ile iyi bir iletişim kurmanızı sağlamaktadır. Görselleri doğru kullanmak oldukça önemlidir. Bir kullanıcı her zaman bir görseli ilk bakışta gördüğünde ne ifade ettiğini anlayamayabilirler. Peki aramam motorlarının bu konuda fikri oluyor mu? Çoğu durumda bu mümkün olan bir şey değildir. Ancak arama motorlarına yardımcı olmamız ve Ticimax yazılımı görsel resim SEO sistemi ile sizin e ticaret sitenizin SEO performansını arttırmanız mümkündür. Sitenizdeki görselleri Ticimax yazılımının sunduğu özellikler sayesinde en iyi şekilde optimize ederek Google görsel aramalarında ve site üstü SEO noktasında daha iyi bir performans ile üst sıralara çıkmanız mümkün olmaktadır. Ticimax yazılımını kullanmakta olan e ticaret web sitenize sizler de sunmuş olduğu modüller ve çeşitli özelliklerin sayesinde SEO’luk anlamında hem iç hem dış SEO tekniklerini uygulayabilirsiniz. Görsel resimleri kullanarak SEO tekniklerini uygulamak oldukça etkili bir yol olmaktadır. Ticimax’ı sunduğu görsel resim optimizasyonu ile sizler de görselleri Google görselde veya diğer popüler arama motorlarında en üst sıralara çıkarabilirsiniz.

Görsel SEO’nun Önemi

Görseller en etkili iletişim araçları arasında yer almaktadır. Bir cümle ile bir fotoğraf arasında çok fazla iletişim anlamında fark olduğunu söyleyebilmekteyiz. Yapılan araştırmalara göre görsel kullanımının web sitenizdeki yazıları desteklediğini ve çoğu zaman yazıdan daha iyi bir tercih olabileceğini de göstermektedir. Kısa kurduğunuz cümleler günümüzde, bir diğer yönde sosyal medyalarda uzun cümleler ile yazılan yazıların okunma oranları oldukça düşük olmaktadır.  Ayrıca karakter sınırlaması da çoğu platformda bulunmaktadır. Bunun yüzünden görsel kullanım oranının arttığı ve görsel ile yapılan paylaşımların oldukça fazla dikkat çekip sizin e ticaret sitenizin daha üst sıralara gelme şansının arttığını söyleyebiliriz. Tam da bu konuda dilediğiniz gibi kişiselleştirilebilir Ticimax görsel resim seo ayarları ile sizler de sitenizdeki görselleri yönetim panelinden dilediğiniz gibi optimize edebilmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca görsel SEO tekniği oldukça etkili bir yöntem olup sizin web sitenizi en üst sıralara çıkaracağından hiçbir şüpheniz olmasın. Çünkü genel olarak kullanıcılar uzun yazıları okumayı tercih etmiyorlar ve onun yerine görsellere göz atmayı tercih etmektedirler.

Etkili SEO Tekniği

Çok fazla kişi tarafından bilinmese de görsel SEO tekniği oldukça etkili bir teknik olup sitenizi Google başta olmak üzere bütün popüler arama motorlarında üst sıraya çıkarmak için etkili bir SEO tekniği olmaktadır. Ticimax ile sizler de görsel optimizasyonunu yaparak web siteniz için yaptığınız bu SEO tekniği sizi zaman kaybettirmeden üst sıralara çıkarmaya yetecektir. Günümüzde popüler arama motorları görselleri nasıl sunduğunuza göre bir sıralama yapıp bazı kriterleri bulunmaktadır. Bu konuda çok etkili olan Ticimax görsel seo tekniği ile görselin dosya ismi, görselin kalitesi ve çözünürlüğü, görsellerin sayfa içindeki yükleme hızı, görsele ait alt metin, görsellerin sunucudaki dizin durumu gibi etkenleri en iyi şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu saydıklarımız arama motorları tarafından görsellerin en üst sıralara çıkmasını sağlayan arama motoru kriterleri olmaktadır. Bu kriterleri Ticimax e ticaret yazılımı ile sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. Bu ve bunun gibi bütün Ticimax SEO teknikleri bugüne kadar sayısız başarıya imza atmış tekniklerdir. Altyapısının gelişmiş olduğu ve e ticaret sitelerine en iyi şekilde hitap edip aynı zamanda bütün SEO tekniklerini bünyesindeki modüllerde barındıran Ticimax e ticaret yazılımını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Alt Kategori: Ticimax Seo
Ana Kategori: E Ticaret Seo

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 4.8 / 5. Oy sayısı: 29

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Mutlaka Okuyunuz

Shopphp Nedir

4.9 (29) Shopphp Nedir? Shopphp yazılımı domain adına lisanslı olan bir PHP e ticaret yazılımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 − five =