Whatsapp
Tıkla Ara
Bu Ay Neler Oldu ? : Ferhat Bey İletişim Sayfasından Seo İçin Talepte Bulundu...
Seo / Dijital Hizmetler / Entegrasyon / EpttAvm Entegrasyonu

EpttAvm Entegrasyonu

5
(25)

EpttAvm Entegrasyonu

E-ticaret sitenizde kendi ürünlerinizi panelimize aktarmak için EpttAvm entegrasyonu tercih ederek, istediğiniz tedarikçi şirket ile iş yapabilir bu sayede rahatlıkla işlerinizi büyütebilirsiniz. Eğer bir e-ticaret siteniz yoksa ve sanal ortamda olmayan fiziki bir mağazada satışlarınızı gerçekleştiriyorsanız, manuel servislerimiz aracılığıyla panele ürünlerinizi rahatlıkla ekleyip EpttAvm mağazanız aracılığıyla satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Canlı yayın özelliği bulunan sunucularımızda, resim ya da ürün kartı bulunmamaktadır. Otomatik ürün göndermektedir, genellikle saat başı gönderilmektedir. Ürünle alakalı çoğu alanları kişiselleştirme ve ürün yönetimi yapabilme şansınız olur. Tedarikçi bir şirket gibi oranlama yapabilirsiniz. Ayrıca tedarikçi gibi istediğiniz şekilde teslimat yönetimi yapabilirsiniz. EpptAvm en uygun fiyatlı olan ürünün satışı çıkmaktadır, ayrıca ürün barkod yönetimi sayesinde barkodları aynı olan ürünler algılanır.

Bunlarla birlikte hiçbir sorun yaşamadan ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Karmaşık olmayan yazılımlarla birlikte e-ticaret sitenizde bulunan ürünlerinizi bu Pazaryeri içerisinde satışını gerçekleştirebilirsiniz. EpttAvm e-ticaret entegrasyonu aracılığıyla ürünlerinizi en doğru ortamda en güvenli şekilde satışını gerçekleştirerek kendinizi bu sektör içerisinde rahatlıkla geliştirebilirsiniz. Çünkü teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar internet ortamından bütün ihtiyaçlarını karşılamaya başlamışlardır. Bu nedenle e-ticaret siteleri oldukça rağbet görmekle birlikte çok fazla kazanç elde etmeye başlamışlardır. Fakat bunlar içerisinde sorun yaşayabildiğiniz sitelerde bulunduğundan tüketiciler genellikle güvenebilecekleri e-ticaret siteleri aramaktadırlar. EpttAvm içerisinde bu sorunlarla karşılaşmadan rahatlıkla satışlarınızı gerçekleştirebilmektesiniz. Çünkü entegre ettiğiniz ürünlerinizle birlikte en kısa sürede sorunsuz hizmet sunmaya başlayacaksınızdır.

EpttAvm E-Dükkân Entegrasyonu

E-dükkanın entegrasyon yöneticisiyle birtakım belli başlı konular arasındaki bütün bilgi bir sistemde toplanır. Fiziksel mağazasını işletmeye devam eden bireyler aynı zamanda birden fazla e-dükkânı aynı anda tek program üzerinden takibini gerçekleştirebilirler. Bu sayede bütün stok takibi, analiz, faturalama, satış gibi işlemleri rahatlıkla tek programdan yönetebilir. EpttAvm entegrasyonu yapılmış kullanıcılara bir kez tanımlama yapılarak bütün fiziki ya da e-dükkânlarını rahatlıkla ürün yönetimi yapabilmektedirler. Her zaman istedikleri yönde fiyat güncellemelerinde bulunabilirler, güncel olarak stok miktarında değişiklik yapabilirler, siparişlerin faturalanması gibi sorunsuz bir şekilde her gün otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirler. Bu işlemlerle birlikte hem fiziksel mağazanızda hem de e-dükkânınızda satışını yaptığınız ürünlerin öncelikle stoklarının yeterli olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Ürününüz elinizde yokken satmak müşterilerin size olan güvenini kaybetmesine neden olabilir. EpttAvm entegrasyonu yapılan mağazalarınızda elinizde bulunan ürünlerin stok miktarlarının güncel olmasını sağlar. Bir sonraki evre ise alınan siparişlerin faturalandırılması ve stokların güncel tutulması ile devamlılığını sürdürür.

EpttAvm Entegrasyon Avantajları

Müşterinin siparişi doğrultusunda kullandığınız platforma düşerek birtakım programlarla birlikte faturalandırılması sağlanır ve otomatik olarak ilgili ürünün stoklarından düşülür. Ürünün teslim edilme sürecinde eksik, hatalı ya da fazla ürün gönderilmesi durumunun yaşanmaması adına el terminalleri yardımı ile personel kaynaklı hataların önüne geçilmesi adına müşterilerin verdiği siparişlerle ürünler karşılaştırılır ve sonrasında hatasız bir şekilde kargoya verilir. Yaşanabilecek sorunların kolaylıkla önüne geçilmiş olunur.

 

 

EpttAvm Entegrasyon Avantajları

Kullanımı oldukça kolay olan bu entegrasyonla birlikte ürünlerinizi rahatlıkla bu ortam üzerinden sorunsuz bir şekilde satışını gerçekleştirebilmektesiniz. EpttAvm e-ticaret entegrasyonu sayesinde bütün faturalandırma, mail, güncelleme vb. birçok işlemleriniz otomatik olarak yapılacağından sorun yaşamadan müşterilerinize ürünlerinizi satabilirsiniz. Bu sayede sorunsuz satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerinizin müşterilerinize sorun çıkarmadan satmanız halinde devamlı bir müşteri kitlesi edineceğinizden dolayı işleriniz bu doğrultuda büyüme gösterecektir. Bu pazaryeri içerisinde güvenli bir şekilde satışlarınızı yaparak stok konusunda bir sorun yaşamazsınız çünkü devamlı olarak güncellendiğinden, müşterilerinize olmayan bir ürünü satmamış olursunuz bu sayede sorun yaşamdan işlerinizin devamını rahatlıkla getirebilirsiniz.

Alt Kategori: Entegrasyon
Ana Kategori: Dijital Hizmetler

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 25

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Mutlaka Okuyunuz

Google Adwords Bir Anda Google Ads oldu

5 (26) Google Adwords Bir Anda Google Ads Oldu Eskiden Google adwords olarak bilinen Google …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − four =