Whatsapp
Tıkla Ara
Bu Ay Neler Oldu ? : Sefa Bey İletişim Sayfasından Seo İçin Talepte Bulundu...
Seo / Google / Seo Blog / Kurumsal SEO ile Home Office SEO Arasındaki Farklılıklar Nelerdir

Kurumsal SEO ile Home Office SEO Arasındaki Farklılıklar Nelerdir

5
(28)

Kurumsal SEO ile Home Office SEO Arasındaki Farlılıklar Nelerdir?

SEO hizmetlerini üç şekilde ayırabiliriz. İç SEO, Dış SEO ve komple SEO hizmetidir. Bu hizmetleri SEO firmaları veya SEO hizmeti veren kişiler yapmaktadır. İç SEO hizmeti olarak adlandırılan ve bir başka deyişle site içi çalışmalar ile web sitesi optimizasyonu yapma işlemidir. İç SEO hizmetinde çok fazla faktör bulunsa da etkili bir SEO çalışması yapabilmek için sitenizin kullanmış olduğu yazılım önemlidir. Web sitesi eğer bir e ticaret sitesi ise kullanmakta olduğu e ticaret yazılımının iç SEO açısından oldukça fazla önemi olmaktadır ve ne kadar SEO uyumlu bir yazılım kullanılırsa SEO çalışmalarında o kadar kolaylık sağlayacaktır. İkinci SEO hizmeti olan dış SEO hizmeti ise site dışı müdahaleler ile arama motoru optimizasyonunu sağlamaktır. Bu hizmeti SEO hizmeti veren firmalar veya bireysel SEO danışmanları rahatlıkla yapabilir. Kullandığınız yazılımın etkisi yoktur bu konuda. Dış SEO hizmeti olarak adlandırdığımız site dışı çalışmalar web sitesinin ne kadar fazla diğer siteler tarafından bahsediliyor ise bu o siteye SEO anlamında oldukça olumlu olmasıdır. Komple SEO hizmeti ise her ikisini de bir arada yapma işlemidir.

Kurumsal SEO Mu Yoksa Home Office SEO Mu Daha Güvenli?

SEO hizmeti alırken veya kurumsal, Home Office SEO hizmeti arasında kalıp kafanız karıştıysa eğer bilmeniz gereken bu işte en önemlisi güven faktörüdür. Kurumsal SEO firmaları genel olarak sizlere çok güven sağlamaktadırlar. Home Office SEO hizmeti de oldukça avantajlı olmaktadır fakat SEO hizmeti alacağınız kişilerin referansları olmasına dikkat edin. Firma ile de çalışsanız Home Office SEO hizmeti de alsanız bu işte güveninizin en iyi şekilde sağlanması gerekmektedir. Günümüzde hem SEO hizmeti veren firmaların hem de Home Office SEO hizmeti veren kişilerin sayısı oldukça artmış olmaktadır. Her ikisinde de sizlere çok fazla boş vaat verilmektedir. Hepsi biz en iyisiyiz, biz öyleyiz, biz böyleyiz gibi boş vaatlerde bulunmaktadır. Boş vaatler yerine SEO çalışması yaptıracağınız kişi veya firmanın yaptığı işleri görün. Referansları ile konuşun ve hatta referansı yoksa o kişi veya firmadan hizmet almayınız. Yaptığı işleri görün ve hatta son yaptığı işi dahi görün. Bu sayede en iyi şekilde güven sağlamış olunur ve sitenizin belirtilen tarihte teslim edilmesini yapacak en güvenilir kişi veya firmalardan hizmet almış olursunuz.

SEO Çalışması Yaptıracaksanız Dikkat Etmeniz Gerekenler

SEO hizmeti almaya karar verdiyseniz istek ve ihtiyaçlarınızı SEO uzmanına en iyi şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda da SEO hizmeti bildiğiniz üzere bir yarış olduğu için ve rekabetin bol olduğu bir ortam olduğu için en iyi stratejinin izlenmesi gerekmektedir. Anahtar kelimeler en iyi şekilde belirlenip web sitenin arama motoru optimizasyonu yapılmalıdır. Sitenizin yaşı, web sitesinin hangi alanda ve hangi anahtar kelime ile SEO hizmeti yapılacağı gibi birçok faktör fiyatı belirlemektedir. Günümüzde SEO hizmeti veren firmalar oldukça yüklü bir maliyet çıkarabilmektedir. Fiyat konusunda en çok avantajı sağlayacağınız SEO hizmeti Home Office SEO hizmetidir. Çünkü kurumsal firmalar çalışanları olsun, vergiler ve çok daha fazla hizmet ve kesinti yüzünden sizlere daha yüksek bir maliyet çıkarmaktadır. Home Office çalışanların vergi gibi birçok derdi olmadığı için sizlerin web sitenize çok daha az maliyetler ile SEO çalışmasını yapmaktadır. Home Office veya SEO firmaları tarafından SEO çalışması yapılacak ise bu konuda ilk olarak güvenilir kişiler ile çalışmalısınız.

Alt Kategori: Seo Blog
Ana Kategori: Google

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 28

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Mutlaka Okuyunuz

WordPress Kurumsal SEO Altyapısı Faydaları

5 (27) WordPress Kurumsal SEO Altyapısı Faydaları Kurumsal anlamda en gelişmiş altyapıya sahip olan yazılımlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × one =