Whatsapp
Tıkla Ara
Bu Ay Neler Oldu ? : Mahmut Bey İletişim Sayfasından Seo İçin Talepte Bulundu...
Seo / E-Ticaret Seo / Shopphp Seo / Shopphp Yazılımı Dış SEO Teknikleri

Shopphp Yazılımı Dış SEO Teknikleri

5
(26)

Shopphp Yazılımı Dış SEO Teknikleri

Öncelikle SEO dediğimiz hizmet genellikle SEO uzmanları veya SEO firmaları tarafından verilen hizmet olmaktadır. Shopphp sizlere bu konuda en kaliteli ve sayısız başarıya imza atmış dış SEO tekniklerini uygulayarak sizin e ticaret sitenizi Google başta olmak üzere bütün popüler arama motorlarında en üst sıralara çıkarmaya yetecek tekniklerdir. Seo hizmetini 3 farklı şekilde alabilmeniz mümkün olmaktadır. Dilerseniz iç SEO teknikleri hizmeti alabilirsiniz veya dış SEO hizmeti alabilirsiniz. Dilerseniz de komple SEO hizmeti alarak hem iç hem de dış SEO hizmetini bir arada almanız mümkün olacaktır. Çok etkili olan ve üst sıralar yer almanızı sağlayacak Shopphp dış seo teknikleri ile sizler de arama motorlarında en üst sıralarda yer alıp sitenizdeki trafiği arttırabilirsiniz. Dış SEO teknikleri adı üstünde sitenizin iç SEO hizmeti bittikten sonra dışardan yaptığınız müdahaleler olmaktadır. Dışarıdan başka siteler ve internet tarafından sizin e ticaret siteniz konuşuluyorsa bunu Google fark eder ve sizin üst sıralara taşımaya çalışır.

Dış SEO Hizmeti

Dış SEO hizmetine düz mantık olarak bakarsanız eğer sizin e ticaret sitenizin başka siteler veya internet tarafından konuşulması demektir. Yani sizin markanızın bilinirliği olarak adlandırabilirsiniz. Bütün interneti tarayan Googlebot aracı sitenizin başka sitelerden bağlantı aldığını, başka sitelerde sitenizden çokça bahsedildiğini fark ederek bu bağlantıları tarar. Bu da sizin e ticaret sitenizin Google gözünde önemli bir site olduğunuzu vurgulamaktadır. Etkili olan ve sizi üst sıralara taşıyacak Shopphp yazılımı dış SEO teknikleri ile sizler de en üst sıralara yerleşip işinize devam edebilirsiniz. E ticaret için sunduğu SEO dostu avantajlar ile Shopphp oldukça sık tercih edilen e ticaret yazılımları arasında yer almayı başarmıştır. Sunmuş olduğu SEO modülleri ile sizin e ticaret sitenizi Google başta olmak üzere aklınıza gelebilecek bütün popüler arama motorlarında en üst sıraya taşıyacak iç ve dış SEO teknikleri ile karşınıza çıkmaktadır.

Etkili SEO ve SEO Altyapısı

Shopphp sizlerin SEO çalışması yaparak sitenizi geliştirmenize yönelik çok fazla uygulamayı bünyesinde barındırmaktadır. Bütün popüler web sitelerinin API entegrasyonunu opsiyonel olarak sizlere getirmektedir. N11, Hepsiburada, Amazon, Akakçe, Gittigidiyor gibi bütün popüler e ticaret sitelerinin API entegrasyonunu sizlere opsiyonel olarak getirmektedir. Bu sitelere kategori bilgisini tanımladığınız bütün ürünlerinizi tek tuş yardımı ile saydığımız sitelere listeleyebilmektesiniz. Tam bir SEO dostu yazılım olan Shopphp sizin e ticaret anlamında istek ve ihtiyaç taleplerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek ve sizlerin etkili bir SEO hizmeti alabilmenize ortam hazırlamaktadır. Google desteği ile bütün Google hizmetleri standart olarak Shopphp içerisinde gelen hizmetler arasında yer almaktadır. Satış promosyonları özelliği ile sizler de etkili bir iç SEO tekniğine sahip olursunuz. Shopphp ’de sürekli artmakta olan sayıda promosyon, kampanya desteği de bulunmaktadır. Örneğin sitenizde bir süre gezinin bir kullanıcıyı Shopphp ile tespit edebilirsiniz ve o kullanıcıya promosyon teklifinde bulunabilirsiniz. Böyle de yapabilirsiniz ya da kampanya kelimesi ile gelen, davet eden, yorum yapan kullanıcıları teklif edip onlara otomatik puan yüklemesi yaparak sitenizi daha çok sevmelerini bu promosyonlar ile sağlayabilmektesiniz. Bugüne kadar en iyi e ticaret siteleri tarafından kullanılan ve sayısız başarıya imza atmış Shopphp dış SEO teknikleri ile sizler de e ticaret sitenizdeki trafiği arttırabilirsiniz. Gelişmiş altyapısı ve SEO dostu bir yazılım olması sebebi ile e ticaret siteniz için Shopphp e ticaret yazılımını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Alt Kategori: Shopphp Seo
Ana Kategori: E Ticaret Seo

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 26

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Mutlaka Okuyunuz

Ticimax SEO Çalışması Yapacaklar Dikkat

4.8 (26) Ticimax SEO Çalışması Yapacaklar Dikkat Ticimax sizlerin e ticaret sitelerinize en etkili iç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 2 =