Whatsapp
Tıkla Ara
Bu Ay Neler Oldu ? : Mustafa Bey İletişim Sayfasından Seo İçin Talepte Bulundu...
Seo / E-Ticaret Seo / Shopphp Seo / Shopphp Kullanıcıları Sorunları Hakkında

Shopphp Kullanıcıları Sorunları Hakkında

5
(28)

 

Shopphp Kullanıcıları Sorunları Hakkında

Shopphp bir e ticaret yazılımı olup domain adına lisanslı olmaktadır. Açık kaynak kodlu modüller ve şablon dosyaları ile sizler de dilediğiniz gibi kişiselleştirebilmektesiniz. Ayrıca kendi sunucunuzda da ömür boyu kullanmanızda hiçbir sakınca olmamaktadır. Üstelik sizlere satın aldığınız ana sürüm boyunca güncel sürümleri ve dosyaları sorunsuz bir şekilde ve ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Bu dosyaları sürekli alarak e ticaret sitenizi sürekli güncel tutabilmektesiniz. Shopphp sizlere modül kurulumda her türlü teknik destek verip shopphp kullanıcıları sorunları konusunda da sizlere her türlü yardımı sağlamaktadır. Modüllerin kurulumunda tutun bütün sorunlarınızda sizlere teknik destek verip yanınızda yer almaktadır. Shopphp e ticaret yazılımını diğer e ticaret yazılımlarından ayıran özelliği ise tüm site ve epostaların şablonlar üzerine kurulu olması diyebilmekteyiz. Çok fazla şablon seçeneği olup sizin e ticaret sitenizi en iyi ifade edeni seçebilmektesiniz. Sadece HTML/css bilginiz yeterli olup bütün sitenin tasarımını oldukça kolay bir şekilde değiştirebilme şansına sahip olmaktasınız. 7/24 teknik destek alabileceğiniz Shopphp sizlere modül kurulumundan tutun bütün kullanıcı sorunlarınızda yanınızda olup sizlere teknik destek sağlamaktadır.

Güçlü Bir SEO Altyapısı

Şüphesiz ki e ticaret yazılımı ile sitenizi kurmaya ve kullanmaya karar verdiğinizde ilk olarak baktığınız şey SEO altyapısının iyi olmasıdır. Shopphp güçlü bir SEO altyapısı ile ve arama motorları, SEO ile mükemmel uyumu bulunmaktadır.  Shopphp kullanılırken sizler de Shopphp kullanıcı sorunları çözümü arayabilir ve bunları en iyi şekilde teknik destek alarak çözebilmektesiniz. Shopphp E ticaret yazılımı tamamen kişiselleştirilebilir SEO ayarı ile sizin karşınıza çıkmaktadır. Bu sizin için SEO anlamında oldukça büyük bir avantaj olmaktadır. Kişiselleştirilebilir SEO ayarı, etiket desteği, Google sitemap tanımlama, otomatik Google keyword, içeriğe özel olarak farklı meta tanımlama, SEO URL desteği ile sizlere güçlü bir e ticaret altyapısını sunmaktadır. Sunmuş olduğu modüller ile sizlerin e ticaret web sitesi zaman kaybetmeden Google başta olmak üzere bütün popüler arama motorlarında en üst sıralarda yer almaktadır.

Shopphp Yazılım Özellikleri ve Modülleri

Çok sayıda modül desteği ile gelen shopphp yazılımı özellikle de sunduğumu modülleri kolay bir şekilde entegrasyonunu yapmanıza olanak sağlamaktadır. Birkaç saniye içerisinde modülleri aktif edebilmektesiniz. Eğer modül kurulumu hakkında bilginiz yoksa veya sorun yaşıyorsanız bu konuda teknik destek alabilirsiniz. E ticaret sitenizi geliştirmek için güçlü bir Shopphp altyapısı bulunmaktadır. Shopphp e ticaret paketlerinde sizlerin müşterilerinize sunabileceğiniz çok sayıda ödeme modülü yazılımı aldığınızda kurulu olarak gelmektedir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz bir tık ve birkaç saniyenizi almaktadır. Modül kurulumlarında tüm sorunlarınıza yönelik teknik destek alabilirsiniz. Dilerseniz shopphp yazılımını web sitesi üzerinden demo versiyonu ile test edebilme şansına sahipsiniz. Satış promosyonları özelliği ile sizler de web sitenizde promosyon / kampanya desteği ile müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Sitenizde zaman geçiren kullanıcılarınıza promosyon teklifi sunabilmektesiniz. E ticaret web sitenize kampanya kelimesi ile gelip, sitenize çok kullanıcı davet eden, çok fazla yorum yazan kullanıcıları tespit edip olarak otomatik puan yüklemenize yarayan bu özelliği ile müşterilerinizi şaşırtabilirsiniz. Altyapısının gelişmiş olması ile sizlere etkili bir seo hizmeti sunan Shopphp ile sizler de e ticaret web sitenizi Google başta olmak üzere popüler arama motorlarında en üst sıralarda bulabilirsiniz. Shopphp yazılımını dilerseniz kendi sunucunuzda barındırabilir veya dilerseniz de Cisco Firewall ile korunmakta olan Shopphp sunucularında sorunsuz bir şekilde barındırabilme imkanına sahip olmaktasınız.

Alt Kategori: Shopphp Seo
Ana Kategori: E Ticaret Seo

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 28

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Mutlaka Okuyunuz

Google Spam Nedir

5 (12) Google Spam Nedir Şüphesiz ki Google, dünyanın en iyi arama motorudur. Yapılan hatalı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × five =