Whatsapp
Tıkla Ara
Bu Ay Neler Oldu ? : Kamuran Bey İletişim Sayfasından Seo İçin Talepte Bulundu...
Seo / Dijital Hizmetler / Pazaryeri / EpttAvm Pazaryeri Hakkında Bilgiler

EpttAvm Pazaryeri Hakkında Bilgiler

4.8
(26)

EpttAvm Pazaryeri Hakkında Bilgiler

Son zamanlarda internetin kullanımı oldukça artmıştır, bu nedenle insanlar internete rahatlıkla ulaşabildiği için internet üzerinden bütün ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Bununla birlikte internet üzerinden satış yapan e-ticaret siteleri oldukça popüler olmuştur. Fakat bunlar arasında sorunlar yaşayabildiğimiz ya da güven sorunu duyulan siteler olduğundan alış veriş yaparken iki kere düşünülmektedir. EpttAvm pazaryeri sayesinde e-ticaret siteleri burada rahatlıkla ürünlerinin satışını gerçekleştirebilmektedirler. Entegre olan e-ticaret siteleri müşterilerine sorun yaşatmadan rahatlıkla ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedirler. Eğer bir mağaza açmak istiyorsanız ya da fiziki bir mağazanız varsa bu platform üzerinden rahatlıkla satışlarınızı gerçekleştirebilmektesiniz. Eğer bir sanal mağaza açmak istiyorsanız ve yeterince bilginiz yoksa bu platform üzerinden komisyon oranlarına, güncel kargo ücretlerine ve açmanız için gereken belgeler gibi bütün bilgileri rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

EpttAvm’de mağaza açmak size beraberinde birçok avantaj sağlayacaktır. Karmaşık olmayan basit bir yazılımla birlikte siteye entegrasyon işlemlerinin ardından, bütün satış işlemlerinin hepsini otomatik olarak yapabilmektesiniz. EpttAvm pazaryeri nedir sorusunu aklınıza gelmiş olabilir. Şöyle açıklayalım, siz bu platform üzerinden satış yaparken stok ve fiyat bilgileriniz dışında yapacağınız işlemleri otomatik olarak entegre olmuş programlar halletmektedir. Otomatik faturalandırma, mail, kargo takibi gibi birçok hizmeti otomatik olarak yaparak satış işlemleriniz sırasında rahatça kendinize vakit ayırabilmektesiniz.

EpttAvm Pazaryeri Avantajları

Bu platform üzerinde mağaza açmanın sizlere beraberinde getireceği birçok avantaj bulunmaktadır. EpttAvm son zamanlarda oldukça rağbet görmesiyle birlikte Türkiye’de önde gelen pazaryerlerinden biridir. EpttAvm pazaryeri avantajları arasında bunlar bulunmasıyla birlikte daha birçok avantajı beraberinde sizlere sunmaktadır.

-EpttAvm, uzun yıllar boyunca hizmet veren PTT güvencesiyle açılmış bir site olduğundan müşterilerine son derece güven sağlayan bir sitedir. Uzun yıllar boyu başarılarının ardı arkası kesilmeyen PTT insanların güvenini kazandığından dolayı açtığı bu site üzerinde de oldukça güven sahibi olduğu söylenebilir. Bunula birlikte sizlere satacağı ürünlerde herhangi bir sorun yaşatmayacağından emin olabilirsiniz. EpttAvm pazaryerinde açacağınız mağaza da adınızı rahatça duyurabilmenize olanak tanımaktadır.

-Her geçen gün artan ziyaretçi sayısıyla birlikte açacağınız mağazanızın tanınırlığı gün geçtikçe artarak, gelirinizin her geçen gün artması anlamına gelmektedir. Gelirinizin artmasıyla birlikte bu platform üzerinden işlerinizi daha çok büyüterek gelirlinizi her ay katlayabilirsiniz.

-Diğer pazaryerlerinin aksine oldukça düşük komisyon oranları bulunduğundan sitesini buraya entegre eden firmalarda daha çok kazanç elde edebilmektedir.

-Pazaryerlerinde kargo maliyeti çoktur ve bu nedenle mağaza sahibine oldukça maliyetli bir kargo miktarı sunulmaktadır. PTT firmasının sağladığı imkânlarla birlikte düşük kargo ücretleriyle ürünlerinizi müşterilerinize rahatlıkla satabilirsiniz.

Bütün bunlar EpttAvm pazaryeri avantajları içerisinde yer almaktadır, sizlere en kaliteli şekilde ve en uygun şekilde ürünlerinizi satabilmeniz adına bu platform oluşturulmuştur.

 

 

EpptAvm’de Nasıl Mağaza Açabilirsiniz?

Bu site içerisinde bir mağaza açmak için önce şirket kurmuş olmanız gerekmektedir. Mağaza başvurusu esnasında firma bilgileri istendiğinden dolayı bu istenilen bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Eğer bir şirketiniz yoksa satışa başlamanız için ilk başta bir şirketiniz olması gerekmektedir. Şirketiniz varsa sizden istenilenlerle birlikte mağaza başvurusunda bulunabilirsiniz. EpttAvm pazaryeri içerisinde yerinizi almanız için sizden istenilen bilgileri doldurduktan sonra sitenizi entegre ederek, onaylanmasının ardından ürünlerinizin satışına başlayabilirsiniz. Başvuru için gereken birkaç belge bulunmaktadır. Şirketinizin kurulmasının ardından EpttAvm firmasına iletmeniz gereken belgeler şu şekildedir;

-Tedarikçi olduğunuzu gösteren form

-EpttAvm hizmet anlaşması

-Şirketler için ticaret sicil kaydı verilmesi zorunludur

-Esnaf ve sanatkârlar odası kaydı şahıs firmalar için zorunludur

Bu belgelere sahip olmanız halinde mağazanızı rahatlıkla açarak, hizmet veremeye başlayabilirsiniz.

Alt Kategori: Pazaryeri
Ana Kategori: Dijital Hizmetler

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 4.8 / 5. Oy sayısı: 26

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Mutlaka Okuyunuz

Özel Yazılım SEO Çalışması Yapacaklar Dikkat

5 (26) Özel Yazılım SEO Çalışması Yapacaklar Dikkat Özel yazılım oldukça iyi kodlanması yapıldığından dolayı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 − eleven =