Whatsapp
Tıkla Ara
Bu Ay Neler Oldu ? : Fırat Bey İletişim Sayfasından Seo İçin Talepte Bulundu...
Seo / Dijital Hizmetler / Google Ads / Google Ads Express Nedir Nasıl Kullanılır

Google Ads Express Nedir Nasıl Kullanılır

5
(26)

Google Ads Express Nedir Nasıl Kullanılır?

Google ads Express sizlerin Google ads modelindeki yüksek teknik bilgi ve nispeten karışık olan bir panele hiç gerek kalmadan basit bir şekilde Google üzerinden reklam verebilmesini sağlamak için tasarlanmış olan bir reklamcılık ürünü olmaktadır. Normalde Google ads hesapları anahtar kelime seçimi, reklam yönetiminin takibi ve optimizasyonu gibi birçok işlemi yapmayı gerektirmektedir. Google ads Express ile işletmeler bu dertten kurtulmaktadır. Çok basit adımlarla hatta 3 adımla reklam verebilmenizi Google ads Express sağlamaktadır. Internet kullanımının yaygınlaşması ve teknolojinin geçmişten günümüze bakıldığında gelişmesi ile birlikte dijital platformlarda verilen reklam sayısı ciddi manada artmıştır. Bu bağlamda düşünürsek en popüler reklam platformlarından biri de Google olması hiçte şaşırtıcı bir durum olmamaktadır. Google bu özelliğine ek olarak reklam vereceklerin çok fazla tercih edebileceği bir platform konumuna gelmiştir.

Google ads kullanımı günümüzde oldukça önemlidir. Sizler de yeterli teknik bilgiye sahip değilseniz Google ads Express kullanarak bu süreci çok daha iyi yönetebilmektesiniz. Google ads sunduğu çok fazla avantaj ile işletmelerin çok fazla tercih ettiği bir reklam modeli olmaktadır. Google ads reklam sürecinin yönetimi için birçok firma bulunmaktadır. Bu firmanın doğru seçimi sizin için oldukça önemli olmaktadır. Doğru firmayı seçtiğiniz takdirde bütçeniz en verimli şekilde kullanılır ve çeşitli stratejiler ile satışlarınız ciddi manada artacaktır.

Google Ads Express Nasıl Kullanılır?

Google ads oldukça karışık ve teknik bilgi içeren bir reklam modeli olmaktadır ve bu dertten sizi Google ads Express kurtarmaktadır. Küçük işletmeler için çok büyük bir fırsat olan ads Express kullanımı oldukça basittir. Reklam vermek sadece sizin 15 veya 20 dakikanızı almaktadır. Reklamınızın hedef kitlesini en iyi şekilde belirleyin, reklamınızı yazın ve bütçenizi belirledikten sonra ürün veya hizmetinizi belirleyin. Sonrasında iş çok kolaydır ve Google ads Express reklamlarınızı otomatik olarak yönetmektedir. Sizler de Google ads Express nedir diye merak ediyorsanız Google ads Express kullanıcı dostu olan ve basit reklam vermenizi sağlayan bir Google aracı olmaktadır. Google ads modelinde reklamınıza işletmenizin adresini ve telefon numarasını da ekleyebilmektesiniz. Google ads modelindeki gibi bütçenizi kendiniz belirliyorsunuz ve sadece reklamlara tıkladığında ücret ödemektesiniz. Sadece Google ads modelinin basitleştirilmiş hali diyebiliriz.

Google Ads Neden Kullanmalısınız?

İlk olarak Google ads kullanmanız için oldukça fazla sebep ve avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlardan en büyüğü tamamen düşük maliyetli reklam verebilme seçeneği olmaktadır. Düşük bütçeli işletmeler veya yeni sektöre girmiş işletmeler genel olarak reklam konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Günümüzde yüksek reklam maliyetleri oldukça can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Bu durumda Google ads sizlere çok avantaj sağlamaktadır. Google ads ile düşük bütçeli veya yüksek bütçeli reklam verebilme şansınız bulunmaktadır. Google ads kısacası her bütçeye uygun olarak reklam verebilme imkânı sağlamaktadır. Google ads ayrıca reklam verdikten sonra bir üst sınır belirleyip onu aşmamanızı sağlayan özellik te bulundurmaktadır. Bu özellik oldukça kullanışlı olup bütçenizi aşmamanızı sağlamaktadır. Sizler de eğer Google ads Express nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız kullanıcı dostu bir model olmaktadır. Tamamen kullanıcı dostu olup 3 tıklama ile reklam oluşturabilmenizi sağlamaktadır. Oldukça kolay ve etkili bir kullanımı olan Google ads Express ile sizler de profesyoneller gibi reklam yönetimi yapabilmektesiniz. 3 aşamada reklam hizmetinizi verebilir ve reklam yönetim sürecini oldukça iyi bir şekilde idare edebilmeniz de mümkün olmaktadır.

Alt Kategori: Google Ads
Ana Kategori: Dijital Hizmetler

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 26

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Mutlaka Okuyunuz

WordPress Kurumsal SEO Altyapısı Faydaları

5 (27) WordPress Kurumsal SEO Altyapısı Faydaları Kurumsal anlamda en gelişmiş altyapıya sahip olan yazılımlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 8 =