Whatsapp
Tıkla Ara
Bu Ay Neler Oldu ? : Sefa Bey İletişim Sayfasından Seo İçin Talepte Bulundu...
Seo / Dijital Hizmetler / Entegrasyon / Amazon Entegrasyonu

Amazon Entegrasyonu

4.9
(27)

Amazon Entegrasyonu

Son zamanlarda Dünya genelinde en çok tercih edilen e-ticaret sitesi olan Amazon sayesinde sizlerde kendinizi geliştirerek rahatlıkla müşteri kazanabilirsiniz. Dünyanın en büyük alım-satım sitesi olan Amazon artık Türkiye’de de hizmet vermeye başlamıştır. Sizde Amazona kullanmak istiyorsanız, başvuru işlemlerinizin ardından e-ticaret panelinizle birlikte entegre işlemlerinizi yaparak rahatlıkla satış gerçekleştirebilirsiniz.

Amazon ile API entegrasyon gerçekleştirerek, son derece rahat bir şekilde satışlarınıza başlayabilirsiniz. API entegrasyonu aracılığıyla ürün ve sipariş bilgileriniz birlikte olarak Amazon Türkiye ve kendi kullanıcı paneliniz arasında bilgi aktarımı ile gerçekleşecektir. API süreç işlemleri bir düzen doğrultusunda periyodik bir şekilde tamamlanır ve çalışmasını sürdürür. Amazon entegrasyonu ile sizlere sağlanacak kolaylıklar şu şekildedir;

-Ürünler hakkında ilgili bilgiler oluşturulur ve düzenli bir şekilde devamlı olarak güncellenir.

-Ürünlerinizin özellikleri ve resimleri kullanılır ve düzenli şekilde otomatik olarak güncellenir.

-Ürünlerinizin satışını sürdürürken aynı zamanda stok bilgileriniz de otomatik olarak güncellenir.

-Kullandığınız, kullanıcı paneline sipariş bilgileriniz devamlı olarak aktarılır.

-Müşterilerinizin siparişleri düzenli olarak bilgileri güncellenir.

Sizlere sağlanan bu kolaylıklar sayesinde sizde rahatlıkla alım-satım işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ve bu sektör içerisinde rahatlıkla büyüyebilirsiniz.

Amazon’da Nasıl Satış Yapılır?

Kendinize ait bir satış gerçekleştiriyorsanız Amazon API entegrasyonu ile birlikte istediğiniz tedarikçiyle çalışabilirsiniz. Ayrıca e-ticaret sitesinde satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerinizi panelinize rahatlıkla aktarabilirsiniz. İsterseniz Amazon e-ticaret entegrasyonu sayesinde bütün satış, iletişim, bilgi işlemlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. İsterseniz e-ticaret paketimiz ile birlikte ya da isterseniz fiziki mağazanızdan satış gerçekleştiriyorsanız manuel servislerimiz aracılığıyla panele ürünlerinizi yerleştirip Amazon mağazanızda satışını gerçekleştirebilirsiniz. Satış trafiğinizi istediğiniz şekilde kontrol edebilir, güncel bir şekilde takibini sağlayabilirsiniz. Tüm bunları muhasebe entegrasyonları sayesinde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Faturalarınızı otomatik olarak bu panel üzerinden kesebilir, zaman kaybetmeden satışlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bunlarla birlikte Amazon e-ticaret entegrasyonu ile gelecek birçok avantajda şu şekildedir;

-Otomatik şekilde düzenli olarak ürün gönderimi

-Ürünlerinizi kontrollü bir şekilde yöneterek tüm alanlarınızı kişiselleştirebilirsiniz

-Tedarikçiye göre daha iyi oranlamalara sahip olabilirsiniz

-Tedarikçiye göre daha iyi teslimat yönetimi

-Ürün barkod sistemi sayesinde, barkodları aynı ürünlerin bulunmasında ve mağazanızda fiyatı en uygun ürünün satışa sunulması

-Birçok seçenekte ürün yönetimi sağlayabilirsiniz

-Kategorilere göre oranlamalar

-Kategorilere göre teslimat yöntemleri

-Siparişlerinizi doğru bir şekilde yönetin

-Müşterilerinizi istediğiniz doğrultuda yönetin

-Ürünlere göre hepsine spec atama

-Dakika başına bir sipariş entegrasyonu

-Otomatik şekilde sorunsuz kargo entegrasyonu

-Maillerinizi toplu bir şekilde otomatik olarak gönderebilirsiniz

E-Ticaret Envanterinizi Amazona Entegre Edin

Son zamanlarda insanların interneti rahatlıkla erişebilmesinden dolayı, internetten alışveriş oldukça yaygın hale gelmiştir. Bu sayede internet üzerinden satış yapan insanlar da artmıştır, fakat alıcıların güven sorunları da beraberinde gelmektedir. Eğer insanlara güvendikleri bir ortamda hizmet sağlamıyorsanız gelişmeniz oldukça uzun bir zamana yayılacaktır. Bunlara gerek kalmadan e-ticaret envanterinizi Amazon entegrasyonu ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Dünyanın en büyük alım satım sitesi olan Amazon, sizlere rahatlıkla yönetebileceğiniz panel üzerinden imkânlar sağlamaktadır. Ürünlerinizi rahatlıkla listeleyin, siparişlerinizi alın, kargoları ve ürün işlemlerinizi yönetin. Tedarikçilerinizden gelen çoğu bilgiyi güncelleyin ve fiyat açısında rekabet içerisinde olduğunuz rakiplerinizin önüne geçin.

Pazaryerlerinde satış yapmanızla birlikte bir takım entegrasyon sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Faturalar kesimleriyle alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunların önüne geçmek adına Amazon entegrasyon ile sorunsuz bir şekilde işlerinizi devam ettirebilirsiniz. Amazon’un Dünyanın önde gelen e-ticaret sitesi olduğundan dolayı, beraberinde getirdiği güvenceyle birlikte çoğu ülkeye e-ihracat gerçekleştirerek dünya çapında ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 4.9 / 5. Oy sayısı: 27

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Mutlaka Okuyunuz

Shopphp Nedir

4.9 (29) Shopphp Nedir? Shopphp yazılımı domain adına lisanslı olan bir PHP e ticaret yazılımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + 16 =