Whatsapp
Tıkla Ara
Bu Ay Neler Oldu ? : Furkan Bey İletişim Sayfasından Seo İçin Talepte Bulundu...
Seo / Dijital Hizmetler / Entegrasyon / GittiGidiyor Entegrasyonu

GittiGidiyor Entegrasyonu

4.9
(28)

Gitti Gidiyor Entegrasyonu

Son yıllarda internetin kullanımının kolaylaşmasıyla birlikte internet üzerinden yapılan alışverişleri de bir o kadar popülarite kazanmıştır. Bunlarla birlikte insanlar artık ihtiyaçlarını bu siteler üzerinden gidermeye başladıklarından dolayı güven duymadıkları sitelerden alışveriş yapmaktan kaçınmaktadırlar. Eğer sizde e-ticaret siteniz üzerinden ürünlerinizi satıyorsanız ve güven sorunu yaşıyorsanız müşterilerinizle aranızda, Gittigidiyor entegrasyonu ile birlikte sitenizi buraya entegre etmenizle birlikte ürünlerinizi milyonlarca kişiye sunabilmektesiniz. Bunlarla birlikte kolay bir yazılım tercih etmeniz halinde işleriniz oldukça kolaylaşır ve müşterilerinizle hiçbir sorun yaşamadan satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Fakat anlaması zor karışık yazılımlar tercih etmeniz halinde zorluk yaşamanız kaçınılmazdır ve bu nedenle satışlarınızda sorunlar yaşarsınız, bu da size maddi zararlar vererek satışlarınızın düşmesine neden olacaktır. Kolay bir yazılım tercih edin ve bir sorunla karşılaşmanız durumunda hazırda bekleyen profesyonel ekip kadrosu bulunsun bu sayede işlerinizi aksatmadan satışlarınızı son sürat devam ettirebilirsiniz.

Çok daha fazla kişiye satış yapabilmek adına, Gittigidiyor entegrasyonu oldukça önemli bir konuma sahiptir. Bu sayede kullanıcı paneli aracılığıyla ürünlerin listelenmesi ve eklenmesini yaparken satışlarınızda hiçbir sorun yaşamadan gerçekleştirmiş olursunuz. Bu entegrasyon dahilinde fiyat değişikliklerini ve güncelleme durumlarında müşterilerinizi mesajla bilgilendirerek onların bunlardan haberdar olmasını sağlamış olursunuz. N11’e entegre ettiğiniz e-ticaret sitenizle birlikte milyonlarca insana hizmet ederek işlerinizi rahatlıkla büyütebilirsiniz.

Güvenilir Satış İle Envanterinizi Büyütün

E-ticaret yaparken kendi satışlarınızı gerçekleştirirken birçok sorun yaşayabilirsiniz ve karşı karşıya kaldığınız bu sorunlarla müşteri kaybedebilirsiniz. Fakat sadece bunlarla kalmıyor işinizin her noktasına yetişemiyor olabilirsiniz. Entegrasyon yapmadığınızdan dolayı bütün işlerle uğraşmak zorunda kalmanızla birlikte hem zaman kaybetmiş olursunuz hem de sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz artar. Bu nedenle Gittigidiyor e-ticaret entegrasyonu ile birlikte bu sorunların hepsinin üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Her şeyi otomatik olarak yapmanızla birlikte zamandan oldukça fazla tasarruf edersiniz. Ayrıca faturalandırma sorunlarının üstesinden gelmekle birlikte bütün muhasebe işlerinizi otomatik gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede bunlarla tek tek uğraşmak yerine entegre işlemlerinden sonra çok az zaman harcayarak işlerinizi rahatlıkla halledebilir, bu sırada kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Bu süreç içerisinde tercih ettiğiniz yazılım oldukça önemlidir. Çünkü karmaşık ve anlaması zor bir yazılım tercih etmeniz halinde satışlarınız konusunda zaman kaybetmenizle birlikte maddi sorunlarda yaşamanız kaçınılmaz olur. Bu nedenle anlaması kolay bir yazılım tercih ederseniz eğer bu süreç içerisinde sorunsuz şekilde satışlarınızı sürdürebilirsiniz. Ayrıca pratik olan bu yazılım tercihi sizin adınıza daha yararlı olacaktır. Faturalandırmalarınıza, maillerinize, muhasebe işlerinizin hepsinde yararlı olacak bu yazılım oldukça işinize yaramakla birlikte müşterilerinizin de memnun kalmasını sağlayarak işlerinizi büyütmenizde size olanak sağlayacaktır. Gittigidiyor entegrasyonu ile e-ticaret sitenizin tanınırlığını burada arttırarak işlerinizi her geçen gün büyütebilirsiniz. Böylelikle büyümenizle birlikte devamlı bir müşteri kitlesi yakalamış olursunuz.

Entegrasyon Süreci Nasıl İşlemektedir?

İlk başta Gittigidiyor üzerinden satışı gerçekleştirilebilmesi için Gittigidiyor katalog sistemine iletilmesi gerekmektedir. Bu süreç içerisinde ürünleriniz Gittigidiyor sistemine aktarılarak onaylanması beklenir. Bir takım kontroller sağlandıktan sonra onaylanan ürünleriniz yayınlanmaya hazır olur. Bunlarla birlikte ürünleriniz Gittigidiyor sistemine dahil olduktan sonra görsel, içerik ve başlık gibi bilgileri belirleyerek satış sürecinin ilk adımlarını tamamlamış olursunuz. Gittigidiyor entegrasyon sayesinde stok ve fiyat konusu haricinde yapacağınız güncellemeler kategori sorumlusu tarafından onaylandıktan sonra canlı ortama yansıması sağlanacaktır. Ürünleriniz Gittigidiyor üzerinden satışa çıkardığınızdan itibaren rahatlık içerisinde stok ya da fiyat konusunda güncelleme gerçekleştirebilirsiniz. Satışını devam ettirdiğiniz ürünlerinizde, sipariş doğrultusunda kendi ERP sisteminize kolay bir şekilde aktarabilirsiniz. Bu sayede müşterinizin bir butikten vereceği siparişlerin hepsinin tek bir kargo entegrasyon kodu altında işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Alt Kategori: Entegrasyon
Ana Kategori: Dijital Hizmetler

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 4.9 / 5. Oy sayısı: 28

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Mutlaka Okuyunuz

Tsoft SEO Çalışması Yapacaklar Dikkat

5 (23) Tsoft SEO Çalışması Yapacaklar Dikkat Tsoft sizlere güçlü bir SEO altyapısı ile gelmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × 2 =