Whatsapp
Tıkla Ara
Bu Ay Neler Oldu ? : Hamit Bey İletişim Sayfasından Seo İçin Talepte Bulundu...
Seo / Dijital Hizmetler / Google Ads / Google Ads Yardım Nasıl Alınır

Google Ads Yardım Nasıl Alınır

5
(24)

Google Ads Yardım Nasıl Alınır?

Google ads ile iletişime geçip yardım alabilmeniz mümkündür. Google ads uzmanları sizlere ücretsiz bir şekilde yardımcı olmaktadır. İlk kampanyanızı oluşturmanızda da oldukça yardımcı olup ücretsiz olarak yanınızda yer almaktadır. Google ads, Google arama motorunun işletmeler için sunduğu kullanıcıların yapmış oldukları kelime sorgularını baz alarak çalışmakta olan bir reklam türü modeli olmaktadır. Google ads metin bazlı olan bir reklam modeli olmaktadır. Google ads reklam için en çok kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Sizler de Google ads yardım nasıl alınır diye merak ediyorsanız Google istediğiniz saatte yardım alabileceğiniz bir kurum olmaktadır. Üstelik ücretsiz bir şekilde yardım alabilme şansına da sahip olmaktasınız. Google ads sunulacak reklamı çoğunluk ile belirli limitler ile kullanacağınız satılardan oluşmaktadır. Google ads ile reklamınız reklam veren tarafından gösterildiğinde değil tamamen reklamı gören kullanıcılar sizlerin reklamınıza tıklamış olduğunda ücret ödemektesiniz. Bu ücret reklamınız gösterilmesini istediğiniz anahtar kelimede olan rekabete, sektöre göre değişiklik göstermektedir. Google ads reklamınızın rakipler arasından sıyrılıp çok daha fazla öne çıkmasını veya ön sıralarda yer almasını sağlamak için çok daha fazla ücret ödemeniz gerekmektedir ve bu duruma tamamen açık arttırma sistemi olarak bakabilirsiniz.

Google Ads Nasıl Çalışır?

Google adwords ’ün nasıl çalıştığını en iyi şekilde anlamak ve en iyi şekilde reklam bütçenizden yararlanmak amacı ile anahtar kelimeler, reklam sıralaması, yerleşimler, teklifler ve kalite puanı gibi bazı yapıtaşları hakkında çok fazla bilgi edinmeniz gerekmektedir. Seçilen kelimeler doğrultusunda ve anahtar kelime ile kelime grupları özdeşleştiği zaman Google adwords reklamlarınızın görünme olasılığını büyük bir ölçüde arttıracaktır. Eğer siz orijinal yedek parça satmakta iseniz, anahtar kelime olarak kampanyanızda sizler de doğru strateji izleyerek orijinal yedek parça ifadesini kullanabilirsiniz. Sizler de ilk kampanyanıza Google ads yardım seçeneklerini kullanabilir ve ücretsiz bir şekilde yardım alabilirsiniz. Ziyaretçiler Google’a orijinal yedek parça ya da buna benzer olan bir terim yazdıklarında ise arama sonuçlarının yanında reklamlarınızın görünme olasılığı oldukça yüksek olmaktadır. Ayrıca orijinal yedek parça satışını yapmakta olan Google bünyesindeki bütün kanallar ve web sitelerinde reklamlarınız görünebilmektedir.

Reklam verirken anahtar kelimeleriniz spesifik olması sizin yatırımlarınızı da oldukça olumlu yönde etkilemektedir. Örnek olarak bilgisayar parça satışı yerine bilgisayar parça temini gibi kendi alanlarınızı içeren çok daha özgü olan anahtar kelime gruplarını oluşturmak sizin için faydalı olacaktır. Bu yüzden anahtar kelime seçiminiz de oldukça önem taşımaktadır. Doğru anahtar kelime seçimi ve reklamlarınızı yönetmesi için SEO uzmanlarından yardım alabilirsiniz. Bu süreci çok daha iyi kontrol edip reklamlarınızı daha etkili anahtar kelimeler kullanarak çok daha fazla yararlanmanızı sağlayabilmektedirler.

Neden Google Adwords

Google ads modelini seçmeniz için en büyük neden düşük maliyet seçeneği olmaktadır. Google ads modelinin sağladığı en büyük avantaj ise düşük maliyet imkânı ile reklam yapma olanağı sunması olmaktadır. Google ads, Google üzerinden sizlere dilediğiniz boyutta yani düşük ölçekli olabilir veya büyük ölçekli reklam yapma şansı vermektedir bu kısaca her bütçedeki kişinin veya işletmenin bütçesine uygun bir şekilde reklam yapmasına olanak sağlamaktadır. Bu sektörde çok fazla Google ads destek veren firmalar bulunmaktadır ve destek almanız sizlere katkı sağlayacaktır. Google sunmuş olduğu hesaplı olan reklam metotları sayesinde e ticaret siteleri başta olmak üzere bütün işletmeler tarafından sık sık tercih edilen bir reklam aracı haline dönüşmeyi başarmaktadır.

Alt Kategori: Google Ads
Ana Kategori: Dijital Hizmetler

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 24

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Mutlaka Okuyunuz

Herhangi Bir SEO Ajansı İle Diğer SEO Ajansları Arası Rekabet Ortamı

5 (29) Herhangi Bir SEO Ajansı ile Diğer SEO Ajansları Arası Rekabet Ortamı SEO hizmeti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 − four =