Whatsapp
Tıkla Ara
Bu Ay Neler Oldu ? : Ugur Bey İletişim Sayfasından Seo İçin Talepte Bulundu...
Seo / Dijital Hizmetler / Entegrasyon / N11 Entegrasyonu

N11 Entegrasyonu

5
(27)

N11 Entegrasyon

Satışını yapmak istediğiniz ürünlerinizin bütün bilgilerini(açıklama, kargo, fiyat, görsel) tüm işlemlerinizi kullanıcı panelinden yönetebilirsiniz. Bununla birlikte muhasebe yazılımı ile birlikte bütün toplam kazanç bilgileriniz muhasebe yazılımına aktarımı yapılmış olunur. Son zamanlarda işlerimizi birçok yazılım kolaylaştırmaktadır, bunlar arasında entegrasyon öncü gelen yazılımlar arasındadır. Bu entegrasyon yazılımları sayesinde hem zamandan hem maliyetten oldukça fazla bir şekilde kar edebilirsiniz. E-ticaret işlerinizi oldukça kolaylaştıran pazaryeri yazılımları size bu konuda oldukça fazla yardım sağlayacaktır. N11 e-ticaret entegrasyonu size ürünlerinizi satmanızda yardımcı olmakla birlikte herhangi bir sorun çıkarmadan işlerinizin devamlılığını sağlamaktadır. Kargo bilgilerinizi, ürünlerinizin bir takım kontrollerini, muhasebeyle alakalı olan işlerinizi, kargo takibini sağlamanız adına bu yazılımlar aracılığıyla sorunsuz ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Çok daha fazla kişiye satış yapabilmek açısından, N11 entegrasyonu oldukça önemli bir rol üstlenmektedir. Böylelikle kullanıcı paneli aracılığıyla ürünlerin listelenmesi ve eklenmesini yaparken satış işlemlerini de sorun çıkarmadan gerçekleştirmektedir. Bunlarla birlikte ürünlerin fiyatlarında olan değişiklikler ve güncellemeler hakkında mesaj ile bildirimler de mümkündür. N11 entegrasyonu ile satışı yapılan bütün ürünlerin N11 sistemine geçişi otomatik olarak sağlanmış olur.

Bir takım belirtilen şartlar doğrultusunda yapılan değişikliklerle birlikte işleyişlerde büyük bir hızlanma görülmektedir. Bu sayede satılan bütün ürünler, iade edilen ürünler ya da stok miktarının da takip edilmesine gerek yoktur. Bütün satış analizleriyle birlikte faturaların hazırlanmasını kullanıcı paneli üzerinden rahatlıkla devamlı olarak takip edebilirsiniz. Satış oranlarınızın artması adına birden fazla farklı yol seçeneği göz önünde bulundurularak denenebilmektedir.

Entegrasyon Tercihi Sırasında Dikkatli Olunması Gerekenler

E-ticaret yapmaktan gerçekten yorulduğunuz zamanlar olabilir. Satışlarınızın kontrollerini artık düzenli bir şekilde yapamaz oldunuz ve işin içinden çıkamıyor olabilirsiniz. Bu sorunların üstesinden gelmeniz için köklü bir yazılım kullanmanız gerekmektedir, bu sayede bütün sorunlarınızın üstesinden rahatlıkla gelerek işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Böylelikle daha az zaman harcayarak daha çok iş yapabilirsiniz ayrıca kendinize rahatlıkla zaman ayırarak zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. N11 entegrasyonu ile bu sorunların hepsinin üstesinden gelerek bulunduğunuz sektör içerisinde rakiplerinizin rahatlıkla önüne geçebilirsiniz. Böylelikle hem işlerinizi düzene sokmakla birlikte, zamandan tasarruf etmiş olursunuz ayrıca rakiplerinizin önüne geçerek kazancınızı rahatlıkla katlayabilirsiniz. Bu süreç içerisinde işleriniz için tercih ettiğiniz yazılım çok önemlidir.

Eğer düzgün çalışmayan bir yazılım ya da oldukça karmaşık bir yazılım size kazanç sağlatmakla birlikte zaman kazandırmanın dışında işlerinizi daha zora sokar ve sizi zarara uğratır. Piyasada farklı çeşitlerde pazaryeri entegrasyonları bulunmaktadır, fakat bunlar çok karmaşık ve zor olabilmektedirler. Bunları tercih etmek yerine kullanımı kolay ve pratik olan bir yazılımı tercih etmeniz sizin için daha yararlı olacaktır. Bu tür yazılımlar da herhangi bir sorun yaşamanız durumunda hazırda bekleyen profesyonel ekibi olması size ekstra bir avantaj sağlar.

N11 Entegrasyonu Beraberinde Gelen Avantajlar

Kullanımı ve kurulumu oldukça kolay olan N11 entegrasyonu devamlı olarak her gün güncellenmektedir. Bu sayede sürekli olarak her gün geçmişe ait bütün verilere kullanıcı paneliniz aracılığıyla takip etmeniz mümkündür. Stoklarınızın ve satışlarınızın hepsinin bilgilerinin listelenmesi sizlere oldukça yardımcı olmaktadır. Bu sayede hiçbir hesapla uğraşmanıza gerek kalmadan direkt olarak kar-zarar oranınızı öğrenerek, yeni ürünlere ihtiyacınızın olup olmadığına karar vermenizde yardımcı olur. Panel kullanımını kısa sürede öğrenmenizle birlikte işlemlerinizi çok daha hızlı gerçekleştirebileceksiniz, bu sayede kazançlarınız hızınızla doğru orantılı bir şekilde artış gösterecektir. N11 entegrasyonu sizlere tüm kolaylıkları sağlamakla birlikte bütün sorunlardan uzak bir çalışma imkânı sunmaktadır. Ayrıca farklı ödeme yöntemleri kullanabilirsiniz, müşterilerinizin tercihleri doğrultusunda hizmetler sunabilirsiniz onlara.

Alt Kategori: Entegrasyon
Ana Kategori: Dijital Hizmetler

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 27

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Mutlaka Okuyunuz

Google Reklam Fiyatları Hakkında

5 (25) Google Reklam Fiyatları Hakkında Google ads reklam konusunda sağladığı en büyük avantaj ise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × three =